Zapisz się na projekty z Kamilą Kozioł dofinansowane do 80% ze środków Unii Europejskiej

Jak otrzymać dofinansowanie na usługi z Kamilą Kozioł?

Podstawowe pytania:

Kto może uzyskać dofinansowanie na usługi z Kamilą Kozioł?

Z dofinansowania unijnego mogą skorzystać właściciele i pracownicy mikro, małych i średnich firm, którzy muszą wykonywać pracę na podstawie umowy o pracę.

Ile wynosi dofiansowanie na usługi rozwojowe?

W zależności od wielkości przedsiębiorstwa i obrotu rocznego, dofinansowanie waha się od 50% do 80% wartości usługi. Z dofinansowania wykluczone są województwo mazowieckie i pomorskie.

Instrukcja – krok po kroku, jak otrzymać dofinansowanie na usługi z Kamilą Kozioł?

1. Zastanów się nad tym, co chcesz poprawić lub zmienić w swoim życiu zawodowym. Jeśli potrzebujesz pomocy w tym zakresie, jestem do Twojej dyspozycji! Wystarczy, że wyślesz mi krótką wiadomość e-mailową lub skontaktujesz się ze mną telefonicznie, a ja na podstawie rozmowy zaproponuję Ci szkolenia najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb wraz z terminem ich realizacji.

2. Skontaktuj się z operatorem środków z Twojego województwa. Operator pomoże wypełnić wniosek zgłoszeniowy i zweryfikuje poziom dofinansowania, a następnie przygotuje i podpisze z Tobą umowę. Link do listy operatorów z podziałem na województwa – http://serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl/dofinansowanie.

3. Zapisz się na szkolenie – po określeniu Twoich potrzeb przekieruję Cię na Twoje szkolenie lub sesję coachingową w bazie usług rozwojowych. Po zapisaniu się na nie dopełniamy niezbędnych formalności z Operatorem z Twojego województwa.

4. Zrealizuj usługę ze mną. To ten czas, kiedy w końcu zaczyamy wspólnie pracować!

5. Zapłać za usługę. Otrzymujesz ode mnie fakturę i płacisz nawet tylko 20% jej wartości, a reszta jest dofinansowana ze środków Unii Europejskiej. Procent dofinansowania waha się od 50 do 80% (w szczególnych przypadkach nawet 100%).

6. Oceń współpracę ze mną. Po zakończonej usłudze masz obowiązek ocenić szkolenie i podpisać niezbędne dokumenty z Operatorem.

Napisz do mnie w sprawie dofinansowania:

3 + 13 =