Zobacz wywiad, w którym opowiadam o kobiecości. Dzień Kobiet to dzień, w którym większość z nas otrzymuje kwiaty, prezenty i są szczególnie zauważane przez innych. Ale czy tak powinno być?  Czy kobiecość powinna uwidaczniać się tylko 8 marca?

Wyniki jednej z ankiet pokazują, że Dzień Kobiet jest wciąż dla co trzeciej zapytanej Polki świętem doceniającym kobiety. Dla 25% respondentek to dzień, w którym mężczyźni mogą się wykazać, 21% postrzega go jako relikt przeszłości, a 17% badanych uważa, że jest to święto bez większego znaczenia.

Posłuchaj wywiadu przeprowadzonego przez Magdalenę Głowalę redaktorkę portalu Motivita.pl:

Działaj tak, aby inni przy Tobie odkrywali w sobie nowe i piękne. Podziękuj samej sobie, głośno przed lustrem, za to, co robisz a co jest dla Ciebie ważne. Doceniaj siebie każdego dnia. Poczujesz się silniejsza i szczęśliwsza.

Droga Kobieto, pamiętaj, że jesteś wspaniała, wyjątkowa, niepowtarzalna i mądra. Jesteś warta tego, aby Cię kochać i szanować – rób to zawsze, nie zapominaj o sobie. Bądź dla siebie cennym skarbem i pielęgnuj siebie, jak największy skarb.

Twoja wyjątkowość i wartość wychodzi ponad liczby, like’i na Facebooku, serduszka na Instagramie i kolekcje butów, szminek, sukienek… Be względu na to, co o sobie myślisz, jakie obecnie prowadzisz życie, czy ono się rozpada, czy właśnie jesteś na szczycie, czy Ci się układa, czy wszystko idzie w złym kierunku, zasługujesz na to by być kochaną i szanowaną.

Jeśli i ty znajdujesz się przed zmianą poczucia własnej wartości, koniecznie przeczytaj moją książkę „W poczuciu własnej wartości. Zbuduj swoją wewnętrzną siłę.”

Kamila Kozioł

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram