667871236
Rozmowa Rozwojowa z Kamila Kozioł
Rozmowa Rozwojowa z Kamilą Kozioł

Rozmowa Rozwojowa z Kamilą Kozioł to cykl spotkań na żywo na FanPage Kamili, na którym dzieli się wiedzą i doświadczeniem w budowaniu i wzmacnianiu swojej wewnętrznej siły, poprawy komunikacji, zwiększania zadowolenia z życia i szukania balansu pomiędzy rozwojem a radością z “tu i teraz”.

Wśród wielu osób, jest ogromna potrzeba rozwoju. Ciągle cisną i chcą iść do przodu. Często zdarza się, że osiągnięty cel wcale nie cieszy lub w połowie drogi rezygnują. Dzieje się tak dlatego, że nie znają siebie, a obrane wcześniej cele nie były prawdziwym pragnieniem.

Warto więc zacząć od siebie, od poznania siebie, zbudowania wewnętrznej siły i dopiero wtedy pracy nad realizacją celu. Ale:

  • co buduje w nas siłę?
  • jakie obszary wpływają na nasze poczucie własnej wartości?
  • od czego zacząć?
  • dlaczego sen jest ważny?
  • czy przesadzamy z tą całą dietą?
Kamila Kozioł – live na FanPage

Zapraszam Cię do polubienia mojego FanPage i kanału YouTube, bądź na bieżąco.

Podążanie ścieżką najmniejszego oporu i płynięcie z prądem to metafory, których używam, jeśli chodzi o życie. Nie…

Opublikowany przez Kamila Kozioł Coach Czwartek, 13 czerwca 2019

Przeczytaj także:


Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem autorką trzech książek psychologiczno-rozwojowych. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych. Dowiedz się o mnie więcej