667871236

Oczywiście istnieje kilka dobrze znanych przyczyn poczucia bycia niewystarczającą. To są między innymi wychowanie, porównywanie się do innych. Ale jakie jeszcze? Zapraszam Cię na najnowsze video.

W tym video chcę zagłębić się w niektóre podstawowe psychologiczne przyczyny, dla których czujesz się niewystarczająca. W szczególności przeprowadzę cię przez kilka subtelnych nawyków, które mogą podtrzymywać twoje poczucie bycia niewystarczającą.

Dowiesz się więcej

Włącz subskrypcję jednego z moich kanałów np. You Tube, Fan Page na Facebooku lub Instagram, aby być na bieżąco i być informowaną o nowych video, live’ach, promocjach czy nowych produktach.

Nowości w moim sklepie!

Dołącz do uczestniczek kursów, czytelniczek książek lub indywidualnych Klientek! Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam.

Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem autorką trzech książek psychologiczno-rozwojowych. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych. Dowiedz się o mnie więcej