667871236

„Jak wypadłam?”, „Czy w czasie spotkania nie byłam zbyt pewna siebie?”, „Czy dobrze wyglądam w tej sukience według innych?”. Zadajemy sobie te pytania, bo jesteśmy ciekawe, jak widzą nas inni. Ale uwaga, z tą ciekawością łatwo można przesadzić!

opinia innych, jak ważna dla Ciebie?

Opinia innych, czy ma kluczowe znaczenie?

Chyba nie ma osoby, której jest zupełnie wszystko jedno, jak postrzegają ją inni. I nie chodzi o to, aby taką osobą się stać. Problem jednak pojawia się wtedy, gdy stanowczo za dużo czasu poświęcamy na analizowanie siebie w oczach innych ludzi. To zabiera nie tylko czas – pochłania naszą energię, bywa frustrujące, a często po prostu prowadzi donikąd.


Włącz subskrypcję jednego z moich kanałów np. You Tube, Fan Page na Facebooku lub Instagram, aby być na bieżąco i być informowaną o nowych video, live’ach, promocjach czy nowych produktach.


Kiedy opinia innych jest brana przez Ciebie przesadnie? 4 sygnały

Oto 4 sygnały świadczące o tym, że opinią innych na swój temat przejmujemy się po prostu za bardzo.

  • Drobiazgowe analizowanie spotkania
  • Wyraźna ulga po spotkaniu
  • Samopoczucie zależne od opinii innych
  • Aktywność tylko pod okiem innych

Video: Opinia innych – 4 sygnałyKamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem autorką trzech książek psychologiczno-rozwojowych. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych. Dowiedz się o mnie więcej