667871236

Nikt nie rodzi się silny fizycznie i nie nikt nie został obdarzony wewnętrzną mocą, zaraz po urodzeniu. Wewnętrzna moc jest rozwijana z czasem przez osoby, które decydują się na rozwój osobisty. 

Osoby, które chcą wzmacniać swoją moc tworzą zdrowe nawyki, które pomagają im rosnąć w siłę.

W pracy z kobietami na sesjach coachingowych skupiam się na 8 obszarach, dzięki którym klientki wzmacniają się i rosną każdego dnia. Oto, na co zwracamy uwagę i polecam Ci, abyś Ty też tak robiła. Jeśli chcesz mieć swoją wewnętrzną moc!

1. Mądrze używaj swojej energii mentalnej

W ciągu dnia łatwo jest rozproszyć się różnorodnymi nieistotnymi i nieproduktywnymi zadaniami. Silne psychicznie kobiety ostrożnie wybierają zadania, na które poświęcają swój czas i energię. Poświęcaj swoją energię rzeczom, które mają największe znaczenie, abyś mogła osiągnąć swoje cele i marzenia.

2. Przezwyciężaj negatywne myśli

Czasami wszyscy mamy negatywne myśli, ale kobiety, które są silne wewnętrznie nie pozwalają, aby te myśli powstrzymywały je lub ciągnęły w dół. Zamiast tego reagują na swoje pesymistyczne przewidywania i surową krytykę bardziej produktywnym wewnętrznym dialogiem. Są dla siebie przyjaciółkami i są dla siebie miłe. Dzięki temu potrafią się zmotywować i dać z siebie tyle ile potrzebują.

3. Działaj w kierunku ustalonych celów

Kobiety mające wewnętrzną moc i chcące stale ją wzmacniać ustalają jasne cele osobiste i zawodowe. Te cele nadają im sens i są zgodne z tym, co jest dla nich ważne. Rezygnują z natychmiastowej nagrody, pamiętając o swoich długoterminowych celach, i postrzegają przeszkody jako wyzwania, a nie kłody pod nogami, o które można się tylko przewrócić.

4. Analizuj

Jeśli chcesz być silną wewnętrznie kobietą codziennie zadaj sobie pytanie, czy czynisz postępy. Czy jesteś bliżej swojego celu. Kobiety z wewnętrzną mocą przeznaczają czas na zbadanie, co robią dobrze i z pokorą zmieniają obszary wymagające poprawy. Są odpowiedzialne za błędy i stale dążą do lepszego rozwoju.

5. Toleruj dyskomfort dla większego celu

Podczas gdy niektórzy ludzie dokładają wszelkich starań, aby uniknąć wszelkiego rodzaju cierpień, inni znoszą ból po prostu, ponieważ jest coś ważniejszego niż ucieczka lub lenistwo. Silne psychicznie kobiety tolerują dyskomfort, gdy służy to większemu celowi. Niezależnie od tego, czy ćwiczą, pomimo, że czują się zmęczone, czy pracują, pomimo stresu, stale starają się być lepsze w tym, co robią.

6. Praktykuj wdzięczność

(na mojej grupie na FB, był tydzień radości! – zapraszam Cię do niej)

Grupa Kamili Kozioł na Facebooku: Kobieta Wartościowa DOŁĄCZ TERAZ!

Trudno jest być wciąż zmotywowaną, jeśli uważasz, że nadal nic dobrego w Twoim życiu się nie przytrafiło. Kobieta mająca wewnętrzną moc potrafi dostrzec dobrze rzeczy w swoim życiu. Widzi, że ma to, czego potrzebuje. A zarazem dzięki temu potrafi sięgać dalej. Uznaje swoje szczęście i wyraża wdzięczność za wszystko, co duże i małe w jej życiu.

7. Łącz emocje z logiką

Kobiety silne wewnętrznie kierują się sercem i rozumem. Bo wiedzą, że ich uczucia odgrywają główną rolę w ich percepcji i zachowaniu. Zwracają szczególną uwagę na sposób, w jaki ich emocje mogą wpływać na ich osąd, i starannie równoważą swoje emocje z logiką, aby mogły podejmować najlepsze możliwe decyzje.

8. Żyj zgodnie ze swoimi wartościami

Wiem i doświadczam to na każdym kroku, że chęć porównania jest silna. Chociaż może być kusząca ocena własnej wartości przez porównanie się z innymi, to kobiety silne wewnętrznie nie padają ofiarą takich rozproszeń. Koncentrują się na życiu zgodnie z własnymi wartościami i robieniu wszystkiego, co w ich mocy, niezależnie od okoliczności. Na koniec dnia nie zadają sobie pytania: „Czy byłam lepsza od innych? Jak poszło mi w porównaniu z innymi?” Zamiast tego pytają: „Czy zrobiłam to tak dobrze, jak sama oczekiwałam? Czy to co robiłam, było dla mnie ważne?”

Wewnętrzną siłę należy wzmacniać całe życie. To jest mięsień mentalny. Niećwiczony zanika. Trudno jest go później odbudować. Jeśli chcesz poćwiczyć razem ze mną swoją wewnętrzną siłę, ale sesja coachingowa za prawie 300 zł jest dla Ciebie zbyt dużą inwestycją to mam dla Ciebie wyjątkową propozycję.

Szkolenie „Moc Kobiety Wartościowej. Zbuduj swoją wewnętrzną siłę.”

Kup bilet na szkolenie stacjonarne „Moc Kobiety Wartościowej. Zbuduj swoją wewnętrzną siłę.” tylko za 87 zł, za 6 godzin pracy ze mną! Nie zastanawiaj się dłużej. Podejmij decyzję i pozwól mi wzmocnić Cię i zwiększyć Twoją pewność siebie!

Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem autorką trzech książek psychologiczno-rozwojowych. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych. Dowiedz się o mnie więcej