667871236

Jak myśleć lepiej? Ale nie na zasadzie – co pomyślą inni. Myślenie w rozumieniu – co ja myślę? Autorefleksja. To świadome i celowe zwracanie uwagi na własne myśli, własne emocje, własne decyzje i własne zachowania. Aby lepiej myśleć potrzebujesz być: otwartą, obiektywną obserwatorką. Zobacz całe video na temat autorefleksji.

Autorefleksja – jak lepiej myśleć i podejmować lepsze decyzje?

Autorefleksja

Moja droga do lepszego połączenia się ze sobą… To jest coś, co nadało większy sens mojemu życiu, uskuteczniło moją pracę i polepszyło relacje. Myślenie. Ale nie na zasadzie – co pomyślą inni. Myślenie w rozumieniu – co ja myślę? Autorefleksja. To świadome i celowe zwracanie uwagi na własne myśli, własne emocje, własne decyzje i własne zachowania.

Uwierz mi, kobieto wartościowa, możesz też praktykować autorefleksję. Jestem przekonania, że od czasu do czasu zastanawiasz się nad jakimś wydarzeniem i tym, jak sobie z nim poradziłaś, mając nadzieję, że czegoś się z niego nauczyłaś i podejmiesz lepsze decyzje w przyszłości.

Nowości w moim sklepie!

Dołącz do uczestniczek kursów, czytelniczek książek lub indywidualnych Klientek! Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam.

Ale autorefleksja staje się znacznie potężniejsza, gdy możesz jej używać w czasie rzeczywistym do podejmowania lepszych decyzji . Dobrze jest uczyć się na błędach z przeszłości, ale o wiele lepiej wyłapać je w tej chwili lub nie robić ich w pierwszej kolejności. Są trzy postawy, które potrzebujesz praktykować: Otwartość, Obserwacja i Obiektywizm.


Włącz subskrypcję jednego z moich kanałów np. You Tube, Fan Page na Facebooku lub Instagram, aby być na bieżąco i być informowaną o nowych video, live’ach, promocjach czy nowych produktach.CHCESZ SIĘ ZE MNĄ ROZWIJAĆ?

poznaj ofertę indywidualnych spotkań ze mną i umów się na bezpłatną konsultację!

Zobacz, jak pracuję i jakich wyników możesz oczekiwać po spotkaniach ze mną

>>> SPOTKANIA PSYCHOLOGICZNO – ROZWOJOWE <<<


Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem autorką trzech książek psychologiczno-rozwojowych. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych. Dowiedz się o mnie więcej