667871236

Od 2011 lat wspieram swoich klientów w zwiększaniu ich efektywności na polu prywatnym i biznesowym oraz budowaniu wiary w siebie małymi krokami. Dziś chcę zaprosić Ciebie!

Zapisz się na bezpłatny webinar z Kamilą Kozioł!

Podsumuj ze mną rok 2021 oraz zaplanuj 2022!

Od 2011 lat wspieram swoich klientów w zwiększaniu ich efektywności na polu prywatnym i biznesowym oraz budowaniu wiary w siebie małymi krokami.

Na co dzień towarzyszę im, gdy szukają pomysłu na siebie i swoje życie. Wtedy szczegółowo rozpisujemy cele, określamy stan obecny, pracujemy na emocjami i przekonaniami. Jestem przy nich. Zawsze. Gdy osiągają sukcesy ale też, gdy wyciągają lekcję z trudnych sytuacji.

 • Jestem ciekawa, ile razy Ty wyznaczyłaś cel, ale on nie doczekał się realizacji?
 • Jak często wyznaczone cele i zrealizowane nie były tak satysfakcjonujące, jak na etapie planowania ich?
 • Jak często Twoja motywacja do ich realizacji kończyła się po miesiącu, no może trzech?

Nowości w moim sklepie!

Dołącz do uczestniczek kursów, czytelniczek książek lub indywidualnych Klientek! Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam.

Zaplanowane działania, czy chaos w głowie?

A może odczuwasz chaos i dezorientację życiową? Mija kolejny rok a Ty masz wrażenie, że to wciąż nie to, czego chcesz od życia? Tyle spraw się ciągnie za Tobą, ile działań wymagają Twojej uwagi, że ostatecznie już nie wiesz od czego zacząć i przestajesz robić cokolwiek?

Wyobraź sobie, że wchodzisz do lasu i masz gdzieś dojść. Dosłownie GDZIEKOLWIEK. Czy to będzie dla Ciebie satysfakcjonujące? Czy otrzymasz, to czego chcesz? NIE. Nie wiesz gdzie iść, nie wiesz, czego oczekiwać.

Jeśli masz iść „gdziekolwiek” to jak możesz oczekiwać radości z realizowania celu?

Dołącz do bezpłatnego webinarium, podczas którego pokażę Ci, jak uniknąć sytuacji, w którą wchodzi tak wiele kobiet podsumowujących rok i wytyczających cele na kolejny.

Co zrobisz? Unikniesz wytyczania byle jakich zbyt ambitnych celów, w oparciu o trendy i unikniesz podsumowywania tylko powierzchownego.

Co było Twoim celem?

 • ✨ Nauka języka?
 • ✨ Awans w pracy?
 • ✨ Inwestycja w wiedzę, aby rozwijać biznes?
 • ✨ Większy spokój dzięki pracy z emocjami?

Skorzystaj z grupowej sesji psychologiczno-coachingowej w formie bezpłatnego webinarium ze mną i przy moim wsparciu i pomocy spójrz na kończący się rok i zbliżający 2022 z lotu ptaka.

 • ✨ Stwórz ze mną oś czasu
 • ✨ Przyjrzyj się obszarom, które przyniosły Ci najmniej satysfakcji i zdecyduj, co z nimi zrobić
 • ✨ Odpowiedz na pytania, które dotykają głębiej niż tabelki w Excelu i dodają więcej motywacji
 • ✨ Realnie określ możliwości, szanse i zagrożenia
 • ✨ Wystartuj z wewnętrzną energią w 2022 roku!

Już 29 grudnia (środa) w godzinach 20:00 – 21:30 rozsiądź się przed komputerem i zacznij kreować kolejne etapy w swoim życiu. W swoim stylu po swojemu.

Co należy zrobić, aby dołączyć do webinarium? WYSTARCZY JEDEN KROK!

Zapisz się bezpłatnie na tej stronie – dzięki temu na kilka dni przed spotkaniem otrzymasz dodatkowe materiały przydatne podczas pracy na spotkaniu – https://www.kamilakoziolcoaching.pl/podsumuj-2021-zaplanuj-2022/

Zarezerwuj swoje miejsce szybko, bo liczba miejsc będzie tym razem ograniczona!

Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem autorką trzech książek psychologiczno-rozwojowych. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych. Dowiedz się o mnie więcej