667871236

Czy masz chwilę wolnego dla siebie? Kiedy? Jak ją spędzasz? Robisz coś, czy może nic? Czy istnieje metoda na odpoczynek? Jak odpoczywać? Posłuchaj odcinków podcastu z serii „Chwila Wolnego”. W każdym odcinku występuje inna kobieta, która opowiada o swoim podejściu do odpoczynku. Zapraszamy!

Chwila wolnego podcast Kamili Kozioł
Chwila Wolnego, odc. 1 – z Dunią Pacheco

Jak odpoczywać?

Z ogromną przyjemnością chcę cię zaprosić do wysłuchania wyjątkowej serii podcastów „Chwila Wolnego”. Spotkałam się z kobietami, które inspirują mnie do działania, pokazują życie, szukają czasu na odpoczynek, oferują masę pomysłów i rozwiązań, z których często korzystam.

Każde spotkanie dotyczy tego samego tematu – dotyczy odpoczynku, znalezienie dla siebie chwili wolnego. Wierzę, że te rożne spojrzenia na odpoczynek oraz różne etapy moich rozmówczyń będą dla Ciebie inspirujące i pokrzepiające.

Każda z nich żyje inaczej. Każda z nich ma inny etap w swoim życiu. Dzięki tej szerokiej perspektywie, te rozmowy dodadzą Ci odwagi w poszukiwaniu własnej chwili wolnego i zwyczajnie cię utulą.


Nowości w moim sklepie!

Dołącz do uczestniczek kursów, czytelniczek książek lub indywidualnych Klientek! Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam.

Co mówi o sobie Dúnia Pacheco?

Dúnia Pacheco, jest mentorką tańca, choreografką i w ten osób wspiera inne kobiety we wzmacnianiu wiary w siebie. Urodziła się w Angoli, a do Polski przyjechała ponad 20 lat temu. Jak sama mówi ma serce ma w biodrach.

Instagram Duni

Strona Duni


Odcinek 1. Chwila wolnego – Dúnia PachecoKamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem autorką trzech książek psychologiczno-rozwojowych. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych. Dowiedz się o mnie więcej

Intro pochodzi z: Music from Uppbeat (free for Creators!): https://uppbeat.io/t/dan-barracuda/nocturnal-gardens License code: ZAAFOYSRP9VQ4B6H