667871236

Czy masz chwilę wolnego dla siebie? Kiedy? Jak ją spędzasz? Robisz coś, czy może nic? Czy istnieje metoda na odpoczynek? Jak odpoczywać? Posłuchaj odcinków podcastu z serii “Chwila Wolnego”. W każdym odcinku występuje inna kobieta, która opowiada o swoim podejściu do odpoczynku. Zapraszamy!

Chwila wolnego podcast Kamili Kozioł
Chwila Wolnego, odc. 3 – z Magdalena Dyoniziak

Jak odpoczywać?

Z ogromną przyjemnością chcę cię zaprosić do wysłuchania wyjątkowej serii podcastów “Chwila Wolnego”. Spotkałam się z kobietami, które inspirują mnie do działania, pokazują życie, szukają czasu na odpoczynek, oferują masę pomysłów i rozwiązań, z których często korzystam.

Każde spotkanie dotyczy tego samego tematu – dotyczy odpoczynku, znalezienie dla siebie chwili wolnego. Wierzę, że te rożne spojrzenia na odpoczynek oraz różne etapy moich rozmówczyń będą dla Ciebie inspirujące i pokrzepiające.

Każda z nich żyje inaczej. Każda z nich ma inny etap w swoim życiu. Dzięki tej szerokiej perspektywie, te rozmowy dodadzą Ci odwagi w poszukiwaniu własnej chwili wolnego i zwyczajnie cię utulą.


Co mówi o sobie Magdalena Dyoniziak?

Nazywam się Magdalena Dyoniziak i pomagam zwiększyć produktywność i efektywność osobistą. Pokazuję jak zarządzać sobą w czasie oraz dokonać zmian w swoich nawykach i przekonaniach, dotyczących organizacji. Wierzę, że odpowiednia organizacja swoich celów, projektów i zadań codziennych bezpośrednio wpływa na satysfakcję innych obszarów życia.

Działam w obszarze organizacji i standaryzacji od 10 lat prywatnie, a od 5 lat zawodowo, dlatego skupiam się tylko na sprawdzonych metodach i technikach.

Pokazuję, że planowanie nie zabija spontaniczności. Udowodniam, że planowanie daje nam przestrzeń na spontaniczność bez większych konsekwencji. Wyjaśniam, że odpowiednia organizacja daje możliwość na zachowanie balansu między życiem osobistym, a zawodowym. Moim celem jest przekazanie kobietom wiedzy i narzędzi, czyli kompleksowa opieka nad ich sferą organizacji.

Instagram Magdy

Blog Magdy

Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem autorką trzech książek psychologiczno-rozwojowych. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych. Dowiedz się o mnie więcej