667871236

Stabilność emocjonalna wynika z nawyków, które kształtujesz, a nie z genów, z którymi się urodziłaś. Poznaj osiem cech osób stabilnych emocjonalnie, które możesz wzmocnić u siebie, aby dołączyć do grona osób zrównoważonych emocjonalnie.

Jak być stabilną emocjonalnie?

Włącz subskrypcję jednego z moich kanałów np. You Tube, Fan Page na Facebooku lub Instagram, aby być na bieżąco i być informowaną o nowych video, live’ach, promocjach czy nowych produktach.


Jak być stabilną emocjonalnie?

Umiejętność odpowiedniego reagowania w trudnych sytuacjach, radzenie sobie z przeciwnościami, przyjmowanie braku kontroli a przy tym, być osobą produktywną i sprawą… marzenie wielu osób, które w życiu stawiają na samorozwój.

Jak do tego doprowadzić? Jak ułatwić sobie realizowanie celów zawodowych? Co jest FUNDAMENTEM sukcesów finansowych, kariery, niezależności? Stabilizacja Emocjonalna.

Stabilność emocjonalna jest pożądaną cechą. Oznacza, że możesz wytrzymać w trudnych sytuacjach, radzisz sobie z przeciwnościami losu i pozostajesz produktywną.

Nowości w moim sklepie!

Dołącz do uczestniczek kursów, czytelniczek książek lub indywidualnych Klientek! Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam.

Niestabilność emocjonalna – co to?

Niestabilność emocjonalna jest spowodowana sytuacją, w której przez całe życie próbowałaś kontrolować swoje emocje. Kontrolowanie emocji, tłumienie ich lub ograniczanie się do krótkich chwil uznawania emocji przez lata powoduje, że emocje stają się coraz bardziej rozmazane, niezauważalne.

Potrzebujesz wiedzieć, że powinnaś dbać o higienę emocjonalną, a jeśli nie robiłaś tego wcześniej, prawdopodobnie masz problem z stabilnością emocjonalną.

Higiena emocjonalna to praktyka pozwalająca sobie na odczuwanie do samego dna wszelkich emocji, które odczuwasz w danej chwili.

Jakie cechy wzmacniają stabilność emocjonalną? Pooglądaj poniższe video

Cechy osób stabilnych emocjonalnie

Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem autorką trzech książek psychologiczno-rozwojowych. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych. Dowiedz się o mnie więcej