667871236

Jak dobrze być sobą. Jak dobrze czuć się w swojej obecności akceptowaną. Każda z nas ma swoje nawyki, schematy i dziwactwa, które takie są i już. I wiesz co? Masz do tego prawo! Być sobą to dopiero spełnienie!

Jak być sobą?

Czy wiesz, że Jennifer Aniston zanim wejdzie do samolotu, musi w niego uderzyć ręką, a Katie Perry przyznała, że myje zęby 6 razy dziennie? Natomiast David Beckham musi mieć w lodówce parzystą liczbę każdego produktu! Każdy ma swoje sekrety, dziwactwa, cudactwa i bziki! Ja też i Ty także! Twoich nie znam, chyba, że mi o nich opowiesz, natomiast ja o swoich opowiem w tym materiale wideo!

Każde dziwactwo, inność i sekrety innych były dla mnie święte. Z zaciekawieniem przyglądałam się i wciąż przyglądam potrzebom innych osób. Dla mnie to fascynujące, a przede wszystkim podkreśla naszą nieprzeciętność oraz wyjątkowość. Tak, jak inni, ja też mam swoje dziwne potrzeby. Zobacz video o moich dziwactwach.

Włącz subskrypcję jednego z moich kanałów np. You Tube, Fan Page na Facebooku lub Instagram, aby być na bieżąco i być informowaną o nowych video, live’ach, promocjach czy nowych produktach.

Z tego video dowiesz się:

  • Co myślę o ludziach z dziwnymi zachowaniami?
  • Czy można być sobą?
  • Jak postrzegałam inność w czasach bycia dorastającą dziewczyną?
  • Dlaczego wybrałam taką ścieżkę kariery zawodowej?
  • Co mnie drażni najbardziej?
  • Kiedy zaczynam ziewać?
  • Czego boję się najbardziej w życiu?
  • O mi chodzi z filiżankami i kubkami?
  • Co się ze mną dzieję, gdy widzę reklamy?

Jakie są Twoje dziwactwa?

Koniecznie zostaw komentarz, o tym, co ciebie wyróżnia i podkreśla Twoją wyjątkowość 🙂 Nie mogę doczekać się, aż poznam skrawek Ciebie ❤️ Daj znać, jak dobrze być sobą?

z miłością, Kamila

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE! KLIKNIJ TUTAJ I POZNAJ ZASADY UDZIAŁU DO WYGRANIA SESJA ON-LINE ZE MNĄ

Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem autorką trzech książek psychologiczno-rozwojowych. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych. Dowiedz się o mnie więcej