667871236

Jeśli jesteś zmęczona fizycznie, kładziesz się lub nic aktywnego nie robisz. Jeśli jesteś zmęczona mentalnie ten sposób nie pomaga. W Twojej głowie wciąż generują się nowe myśli. Jak więc się wyciszyć? Co zrobić?

Włącz subskrypcję jednego z moich kanałów np. You Tube, Fan Page na Facebooku lub Instagram, aby być na bieżąco i być informowaną o nowych video, live’ach, promocjach czy nowych produktach.

Jak wyciszyć umysł?

Cokolwiek robisz masz zajęty umysł. W końcu regularnie żonglujesz problemami związanymi z pracą, harmonogramami rodzinnymi i życiem. I mentalne odcięcie się od wszystkiego, co może być trudne. Łatwo jest położyć się do łóżka, kiedy jesteś zmęczona fizycznie.

Tak sama strategia NIE DZIAŁA, gdy czujesz zmęczenie psychiczne.

Posiadanie tętniącego życia i zajętego stale umysłu prowadzi do większego stresu, szybszego wypalenia i zagubienia. Pooglądaj video i zobacz, jak tanio i skutecznie wyciszać swój umysł!

Nowości w moim sklepie!

Dołącz do uczestniczek kursów, czytelniczek książek lub indywidualnych Klientek! Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam.

Video – jak oczyścić umysł?

Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem autorką trzech książek psychologiczno-rozwojowych. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych. Dowiedz się o mnie więcej