667871236

Przejmujesz się opinią innych? Stale myślisz, jak ona/on Ciebie odbierają? Zobacz najnowszy odcinek vloga i przyjrzyj się tematowi od strony psychologii i zdroworozsądkowych praktyk, które możesz wykorzystać na co dzień.

jak przestać martwić się opinią innych osób
Jak przestać martwić się opinią innych osób -Kamila Kozioł Psychologia na co dzień

Włącz subskrypcję jednego z moich kanałów np. You Tube, Fan Page na Facebooku lub Instagram, aby być na bieżąco i być informowaną o nowych video, live’ach, promocjach czy nowych produktach.


Jak przestać się przejmować opiniami innych?

Wszyscy chcemy być lubiani i doceniani za talenty, inteligencję, osobowość.

Ale kiedy zaczynamy polegać na tym, co myślą o nas inni, a ich opinia staje się kluczowa dla naszego życia, wpadamy w kłopoty. Zaczynamy dostosowywać nasze życie do oczekiwań innych i od tej chwili zaczyna się błędne koło.

Kiedy oddajemy swoją moc innym i pozwalamy, aby ich wrażenia stały się tym, jak postrzegamy nasz świat, tracimy na tym i pozbywamy się własnej opinii. Wtedy jedyną rzeczywistością, jaką możemy zobaczyć, jest to, jak widzą nas inni.

Zobacz video, w którym opowiadam o psychologicznych technikach pracy w przejmowaniu się opiniami innych.


Czy przejmowanie się opiniami innych osób jest złe?

Z mojego doświadczenia wynika, że ​​większość ludzi nie przejmuje się tym, co myślą o nich inni. Zamiast tego dręczy ich niepokój, wstyd, rozczarowanie i wszystkich innych trudnych emocji, które się z tym wiążą.

Cała ta nadmierna emocjonalność wynika nie tyle z twojego podstawowego instynktu troszczenia się o to, co myślą o tobie inni (coś, co wszyscy z nas mamy), ale jest wynikiem założenia, że ​​źle jest dbać o to, co myślą o tobie inni. Kiedy zakładasz, że martwienie się o to, co myślą inni, jest złe, w końcu czujesz się źle z powodu złego samopoczucia, co dramatycznie zwiększa Twoje samopoczucie.


Jak przestać się martwić opinią innych osób?


Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem autorką trzech książek psychologiczno-rozwojowych. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych. Dowiedz się o mnie więcej