667871236

Jak wybaczyć sobie błędy z przeszłości? Sztuka przebaczania obejmuje pracę nad współczuciem samej sobie. Co jeszcze możesz zrobić, aby sobie wybaczyć?

Jak wybaczyć sobie błędy?

Sztuka wybaczania sobie

Dostałam takiego maila:

Jak sobie wybaczyć? Wiele lat temu podjęłam złą decyzję – taką, która naprawdę zraniła osobę, którą kocham. Ta osoba już mi wybaczyła, ale ja sobie nie. Chcę uwolnić się od poczucia winy i wstydu, ale po prostu nie mogę tego odpuścić… Jakieś wskazówki?

To dość powszechny temat, z którym pracuję z Klientkami, podczas indywidualnych spotkań psychologiczno-coachingowych.

Pomyslałam, że kilka wskazówek mogę udzielić. Pamiętaj, że implementacja tych pomysłów nie może być jeden do jednego. Najlepiej skonsultować się z psychologiem lub terapeutą.

Włącz subskrypcję jednego z moich kanałów np. You Tube, Fan Page na Facebooku lub Instagram, aby być na bieżąco i być informowaną o nowych video, live’ach, promocjach czy nowych produktach.

Video, jak wybaczyć sobie:

Kilka ważnych wskazówek, które znajdziesz w tym video:

Z mojego doświadczenia wynika, że ​​osoby, które potrafią sobie wybaczyć to osoby, które są w stanie utrzymać skupienie i uwagę na teraźniejszości i przyszłości.

Oczywiście nie oznacza to, że nie powinnaś rozmyślać o przeszłości. Jeśli zrobiłaś coś złego, zdecydowanie powinnaś poświęcić trochę czasu na zastanowienie się nad tym, jak tą sprawę rozwiązać i wyciągnąć wniosek.

Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem autorką trzech książek psychologiczno-rozwojowych. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych. Dowiedz się o mnie więcej