667871236
Kamila Kozioł Coaching - jak stworzyć prawdziwą bliskość
Kamila Kozioł Coaching – jak stworzyć prawdziwą bliskość

Bliskość i bliski związek jest dostępny tak naprawdę dla każdego, kto chce na niego zapracować. Taka relacja nie jest kwestią przypadku lecz jest kwestią wyborów. To ty decydujesz!

Bliskość to też pozostanie wiernym sobie i swoim wartościom, a dopiero na tej podstawie – budowanie bliskich relacji z innymi.

Prawdziwa bliskość przynosi cudowne korzyści zapewnia grunt do budowania poczucia własnej wartości. Taki rodzaj bliskiej relacji może istnieć pomiędzy przyjaciółmi, członkami rodziny, kochankami.

Jej sekret jest prosty jest ona dostępna dla każdego kto chce na nią zapracować.

W tej #4 Rozmowie Rozwojowej z Kamilą Kozioł dowiesz się:

  1. Jakie elementy tworzą bliskość?
  2. Jakie są rodzaje związków, w jakie wchodzimy?
  3. Co to znaczy duchowy rozwód?
  4. Jak stworzyć prawdziwą bliskość w duchu poczucia własnej wartości?
Kamila Kozioł Coaching – bliskość w związku

Niektórym potrzeba kilku przyjaźni, by zaspokoić potrzebę bliskości. Innym z wystarczy jeden stały Partner. Oba rozwiązania spełniają Nasze potrzeby i pomagają nam odnaleźć własne przeznaczenie. Przyjaciele to osoby, które nas wspierają i pomagają nam odkryć przeznaczenie. Mogą być inne rodzaje bliskości: z  rodzicami, dziećmi czy też ze znajomymi.

Znam kobiety, które mówią mi, “on taki jest”… Ciężko mi się z tym zgodzić, bo skoro Ty potrafisz się nagiąć na to, jak on się zachowuje to on powinien się nagiąć w Twoją stronę, otworzyć się i zbudować bliskość. Wiem, że na początku nie jest to łatwe, bo masz w sobie przekonanie, że pomyśli, że spadłaś na głowę, zamknie się bardziej, może wyjdzie z salonu. Być może. Ale to sprawa porozmawiania, na czym Ci zależy i dokąd wasza relacja intymna zmierza. Czy ona w ogóle istnieje?

Kamila Kozioł
Grupa Kobieta wartościowa na Facebooku Kamila Kozioł
Grupa Kobieta wartościowa na Facebooku Kamila Kozioł

Odczuwanie bliskości nie jest kwestią przypadku lecz jest kwestią wyborów.

Pozostanie wiernym sobie i swoim wartościom to również jest bliskość. A dopiero na tej podstawie budowanie bliskich relacji z innymi. Taka relacja to jedno z najważniejszych doświadczeń, jakich w życiu odczuwamy.

Jeśli jeszcze do tej pory nie polubiłaś mojego fanpage, na którym cyklicznie pojawiają się live’y, nie subskrybujesz mojego YouTuba lub kanału z podcastami, zrób to teraz!

Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem autorką trzech książek psychologiczno-rozwojowych. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych. Dowiedz się o mnie więcej