667871236

Jeśli często mówisz „przepraszam”, nie dbasz o swoje granice, uważasz, że Twoje potrzeby są nieważne – oznacza to, że nie szanujesz siebie. A jeśli Ty tego nie robisz, inni też nie będą. Jak zacząć szanować siebie? W tym video znajdziesz odpowiedź.

Jak szanować siebie bardziej? Psychologia na co dzień dla kobiet.

Czujesz się słabsza i gorsza od innych? Rzadko z priorytetem ustawiasz swoje zadania? A Twoje potrzeby i pragnienia są na końcu listy?  Być może brakuje ci szacunku do samej siebie . 

Włącz subskrypcję jednego z moich kanałów np. You Tube, Fan Page na Facebooku lub Instagram, aby być na bieżąco i być informowaną o nowych video, live’ach, promocjach czy nowych produktach.

W video o szanowaniu siebie opowiem:

  • Czym jest szacunek do siebie
  • Jak szacunek do samej siebie wpływa na Twoje życie
  • Oznaki niskiego szacunku do siebie
  • Co zrobić, aby bardziej szanować siebie

Nowości w moim sklepie!

Dołącz do uczestniczek kursów, czytelniczek książek lub indywidualnych Klientek! Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam.

Czym jest szacunek dla samej siebie?

Szacunek do samej siebie to zaufanie do siebie i swoich możliwości, a jednocześnie poczucie, że działasz z honorem i godnością. 

Czy istnieje różnica między szacunkiem do samej siebie a poczuciem własnej wartości? Czy te terminy nie są takie same? Szacunek do samej siebie i poczucie własnej wartości to bardzo podobne, ale także dwie różne koncepcje.

Video, jak szanować siebie?

Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem autorką trzech książek psychologiczno-rozwojowych. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych. Dowiedz się o mnie więcej