667871236
Jak wieść szczęśliwe życie - Kamila Kozioł
Jak wieść szczęśliwe życie – Kamila Kozioł

Szczęśliwe życie? Co działa na ludzkie nieszczęście? W jakie działania zaangażować się, aby odczuwać zadowolenie w życiu?

W tym video, przedstawię Ci techniki, które wpływają na zwiększanie zadowolenia z życia. Szczęśliwe życie jest możliwe. Istotne jest to, że techniki te nie są wyssane z palca przez guru motywacji lub amatorów samorozwoju. Są to techniki, które zostały potwierdzone dzięki eksperymentom psychologicznym. Zapraszam!

W Internecie i księgarniach tysiące mówców motywacyjnych, ludzi sukcesu, amatorów samorozwoju szukają różnych lekarstw na ludzkie nieszczęście. Ale skąd masz wiedzieć, co działa, a co jest tylko ich intuicją?

Jak wieść szczęśliwe życie?

Ostatnio byliśmy świadkami ogromnego wzrostu liczby badań naukowych nad psychologią pozytywną i nauką o szczęściu lub, mówiąc prościej, odkrywanie tego, co czyni szczęśliwych ludzi szczęśliwymi.

Na szczęście wiele z tych badań wskazuje konkretne sposoby myślenia i działania, które mogą silnie wpłynąć na nasze poczucie szczęścia i spokój ducha.

Przedstawię Ci skuteczne, potwierdzone naukowo techniki wzmacniania poczucia zadowolenia, które stosują również moi Klienci, którzy tego w danej chwili potrzebują.

Nie trzeba znacznych zmian w życiu. Nie trzeba inwestować w wielkie szkolenia motywacyjne.

Wystarczy skupić się na sobie dość do źródeł zadowolenia, znaleźć swój flow, dać trochę swojego czasu innym i spędzać wolne chwile budując zdrowe relacje.

Jeśli wciąż masz z tym problem, nie widzisz rozwiązania poradź się specjalisty – terapeuty, psychologa lub coacha, który ma wykształcenie psychologiczne. Tylko takie osoby z wiedzą psychologiczną mogą wesprzeć się w skutecznie w zmianie i poprawie Twojego zadowolenia z życia.

Jeśli jeszcze do tej pory nie polubiłaś mojego fanpage, na którym cyklicznie pojawiają się live’y, nie subskrybujesz mojego YouTuba lub kanału z podcastami, zrób to teraz!

Dziękuję.


Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem autorką trzech książek psychologiczno-rozwojowych. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych. Dowiedz się o mnie więcej