Jak wieść szczęśliwe życie - Kamila Kozioł
Jak wieść szczęśliwe życie – Kamila Kozioł

Szczęśliwe życie? Co działa na ludzkie nieszczęście? W jakie działania zaangażować się, aby odczuwać zadowolenie w życiu?

W tym video, przedstawię Ci techniki, które wpływają na zwiększanie zadowolenia z życia. Szczęśliwe życie jest możliwe. Istotne jest to, że techniki te nie są wyssane z palca przez guru motywacji lub amatorów samorozwoju. Są to techniki, które zostały potwierdzone dzięki eksperymentom psychologicznym. Zapraszam!

W Internecie i księgarniach tysiące mówców motywacyjnych, ludzi sukcesu, amatorów samorozwoju szukają różnych lekarstw na ludzkie nieszczęście. Ale skąd masz wiedzieć, co działa, a co jest tylko ich intuicją?

Jak wieść szczęśliwe życie?

Ostatnio byliśmy świadkami ogromnego wzrostu liczby badań naukowych nad psychologią pozytywną i nauką o szczęściu lub, mówiąc prościej, odkrywanie tego, co czyni szczęśliwych ludzi szczęśliwymi.

Na szczęście wiele z tych badań wskazuje konkretne sposoby myślenia i działania, które mogą silnie wpłynąć na nasze poczucie szczęścia i spokój ducha.

Przedstawię Ci skuteczne, potwierdzone naukowo techniki wzmacniania poczucia zadowolenia, które stosują również moi Klienci, którzy tego w danej chwili potrzebują.

Nie trzeba znacznych zmian w życiu. Nie trzeba inwestować w wielkie szkolenia motywacyjne.

Wystarczy skupić się na sobie dość do źródeł zadowolenia, znaleźć swój flow, dać trochę swojego czasu innym i spędzać wolne chwile budując zdrowe relacje.

Jeśli wciąż masz z tym problem, nie widzisz rozwiązania poradź się specjalisty – terapeuty, psychologa lub coacha, który ma wykształcenie psychologiczne. Tylko takie osoby z wiedzą psychologiczną mogą wesprzeć się w skutecznie w zmianie i poprawie Twojego zadowolenia z życia.

Jeśli jeszcze do tej pory nie polubiłaś mojego fanpage, na którym cyklicznie pojawiają się live’y, nie subskrybujesz mojego YouTuba lub kanału z podcastami, zrób to teraz!

Dziękuję.


Kamila Kozioł Coaching - psycholog, coach kobiet, poczucie własnej wartości

Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości.
Jako
psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie.
Jestem
współautorką książki: Dziennik coachingowy. 365 pytań od Twojego coacha i W poczuciu własnej wartości.
Przeprowadziłam ponad
1500 godzin coachingowych, 800 doradczych, kilkadziesiąt szkoleń.
Jako ekspert zostałam
zaproszona do telewizji TVN24BIS oraz TVP2, oraz do udzielenia wywiadów, m.in Numer1, Women’s Health, Joy, Business Woman & Life i inne.
Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych.