667871236

Akceptowanie emocji jest jednym z ćwiczeń budujących Twoją samoświadomość . Ta znowu doprowadzi do lepszej samoopieki, pewności siebie i poczucia własnej wartości. Ale jak zaakceptować emocje te trudne i bolesne? Poznaj trzy proste kroki.

Jak zaakceptować swoje emocje? Kamila Kozioł

Jak zaakceptować emocje?

Akceptacja emocji to uważność lub zdolność widzenia emocji takimi, jakie są, bez osądzania ich lub próby pozbycia się jej.

Kiedy uznajesz swoje emocje, oznacza to, że potwierdzasz, jak się czujesz i przypominasz sobie, że to w porządku uczucie, nawet jeśli jest odczuwanie tej emocji jest niewygodne, zagmatwane lub bolesne.

Umiejętność akceptacji swoich emocji jest prawdopodobnie najważniejszą umiejętnością, której możesz się nauczyć, aby poprawić swoje zdrowie emocjonalne i odporność psychiczną.

Włącz subskrypcję jednego z moich kanałów np. You Tube, Fan Page na Facebooku lub Instagram, aby być na bieżąco i być informowaną o nowych video, live’ach, promocjach czy nowych produktach.

Uznawanie i potwierdzanie emocji i uczuć – video

Nowości w moim sklepie!

Dołącz do uczestniczek kursów, czytelniczek książek lub indywidualnych Klientek! Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam.

Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem autorką trzech książek psychologiczno-rozwojowych. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych. Dowiedz się o mnie więcej