667871236

Przesadne koncentrowanie się na opinii innych osób – płacisz za to wysoką cenę! Niesamowite, jaką władzę oddajemy w ręce innych ludzi. Pamiętaj, że czyjaś opinia to tylko myśl – ulotna! Zobacz, jaką cenę płacisz za koncentrowanie się na opinii innych osób.


Opinia innych osób – dlaczego myślenie o tym to absurd?

Kiedy przejmujesz się za bardzo tym co myślą na Twój temat inni pozwalasz na to, aby czyjeś wyobrażenia na temat tego, co jest możliwe, właściwe i normalne kontrolowało Twoje standardy.

Czyli kompletnie obcy człowiek kontroluje w ten sposób, za Twoim przyzwoleniem Twoje możliwości i Twoją normalność, która może być zupełnie inna od jego normalności.

Pozwalasz czyjejś opinii, która jest zwykłą myślą, czymś ulotnym, co nie może tak naprawdę w żaden sposób Cię skrzywdzić,  kontrolować swoje życie.


Niesamowite, jaką władzę oddajemy w ręce innych ludzi. Każda osoba na świecie ma inną historię, inne doświadczenia i inne rzeczy uznaje za możliwe i normalne. A ty zakładasz, że oni wiedzą lepiej!


Jaką cenę płaci się za przesadne przejmowanie się opiniami innych


Warto pamiętać, z każdy czasem przejmuje się tym, co inni pomyślą, powiedzą, jednak jeżeli zachowanie to zaczyna wpływać na większość podejmowanych działań i przytłaczać, warto podjąć próbę zmiany.