667871236

Dzisiaj tematem 93 odcinka vloga (wow! 93!) który chcę poruszyć jest zbadanie wpływu twojej zmiany, wzmacniania siebie na twoich najbliższych. Wiesz, że to mój ulubiony temat, prawda? Ale chodzi o to, że rozwój jest niewygodny i niekoniecznie tylko dla ciebie.

Kiedy bliscy nie rozumieją twojego rozwoju – Kamila Kozioł

Włącz subskrypcję jednego z moich kanałów np. You Tube, Fan Page na Facebooku lub Instagram, aby być na bieżąco i być informowaną o nowych video, live’ach, promocjach czy nowych produktach.


Jak rozwijać się, gdy inni tego nie rozumieją?

Żałuję, że nie istnieje sposób, taka gwarantowana sytuacja, że za każdym razem, gdy czujemy się nieswojo, nawet jeśli to my wybieramy ten dyskomfort, nasi najbliżsi zgromadzą się wokół nas z właściwymi słowami, radą i zachętą, aby pomóc nam w dalszym rozwoju, dalszej ważnej dla nas zmianie… Ale nie zawsze jest to takie proste.

Pomyśl o swoich najbliższych. Prawdopodobnie większość z nich lubisz, prawda? wiedzą o co Ci chodzi, rozumieją cię. Chcą, abyś wzrastała, rozwijała się. Ale założę się też, że nie musisz szukać zbyt daleko w swojej pamięci, aby przypomnieć sobie czasy, kiedy ktoś bliski był mniej niż wspierający. Nie mówię, że ich intencje nie były dobre. Ale wynik tego, jak się czułaś, był mało przyjemny.Video – jak się rozwijać, gdy bliscy tego nie rozumieją…? Samorozwój samotny…


Czy twoje środowisko jest wspierające? Samorozwój bez wsparcia…

Czy Twoje środowisko jest wspierające? Napisz w komentarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem autorką trzech książek psychologiczno-rozwojowych. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych. Dowiedz się o mnie więcej