667871236
Zatrudnij psychologa Kamila Kozioł psycholog coach autorka książek

Zarezerwuj mnie jako mentorkę na swoim wydarzeniu

Chcesz wzniecić trochę odwagi i inspiracji na swoim wydarzeniu lub w swoim podcaście

Wypowiadam się na tematy, które budują pewność siebie, poczucie wartości i zaprzyjaźniają się ze swoimi emocjami. Sprawiam, że klienci i słuchacze zostawią swoje lęki za drzwiami i stawiają na autentyczność i pracę u podstaw.

Mówię o blokadach, które powstrzymują przedsiębiorców i twórców przed odważnym życiem i pokazuję im, jak podążać w kierunku sensownego, skoncentrowanego na sercu życia. 

Mój wkład w spotkania to werbalna mieszanka, która odzwierciedla to, kim jestem: prawdziwa, delikatna, zdeterminowana, otwarta, pełna humoru i współczująca. Przychodzę najpierw jako człowiek, a gdzieś później jako psycholog. Sprawię, że Ty i Twoi widzowie poczujecie się widziani i zrozumiani.

 

TEMATY OBEJMUJĄ

1. Wykorzystanie nauki o mózgu i psychologii do zbudowania satysfakcjonującego życia bez lęku i niepokoju..

Każdy pragnie radości, spokoju i lekkości w życiu. Przed nami w życiu stoi zmierzenie się z emocjami, niepewnością, stresem. Konfrontacje, konflikty to coś, czego nie unikniemy, ale przy wsparciu i odrobinie wiedzy możemy doskonale sobie z nimi radzić w życiu prywatnym i zawodowym.

2. Nie jesteś tutaj, aby szukać akceptacji w oczach innych.

Opinia innych jest jak wiatr nad morzem – raz wieje w jedną raz w drugą stronę.Wysoki poczucie wartości to jedyny wiatr, który kieruje nas w kierunku celu.

Zarezerwuj mnie na panel szkolenia dla Twojej społeczności

Regularnie prowadzę wykłady online i na żywo dla kobiet, które chcą uzyskać więcej wartościowych i potwierdzonych informacji z zakresu samorozwoju i psychoedukacji. Te spotkania są zaprojektowane tak, aby dać Twoim słuchaczom odpowiedzi, których szukają, aby ponownie zmotywować się do działania w kierunku życia zgodnie z ich potencjałem i potrzebami, nie zapominając o codzienności i realiów życia.

TEMATYKA OBEJMUJE.

1. Zaprzyjaźnij się ze swoimi emocjami.

Droga do zrozumienia swoich emocji

2. Skończ słuchać innych.

Pokonaj przeszkodę nr 1 w osiągnięciu Twoich celów. Skup się na sobie

3. Wzmocnij poczucie wartości.

Cztery kroki do zbudowania wartości.

Poproś o wywiad do swojego programu, podcastu lub publikacji

Potrzebujesz eksperta do swojego programu, podcastu lub publikacji? Wywiady mogą być przeprowadzone on-line lub na żywo, po prostu wybierz, który najbardziej Ci odpowiada.

Poproś o komentarz eksperta do swojego artykułu lub pracy pisemnej

Jestem gotowa do komentowania ekspertckich artykułów, nawet z realizacją „na wczoraj”.

Zamów artykuł do swojej publikacji.

Jeśli szukasz treści na zamówienie do swojej publikacji, skontaktuj się z mną.