SZKOLENIE Gliwice. Moc kobiety Wartościowej. Kamila Kozioł Coaching .png
SZKOLENIE Gliwice. Moc kobiety Wartościowej. Kamila Kozioł Coaching

Wiem, że masz w sobie potencjał do osiągnięcia swoich marzeń i celów. Wiem, że jest w Tobie wystarczająco energii, aby podołać realnym celom i zrealizować swoją wizję życia. Potrzebujesz poczuć w sobie moc!

Od listopada 2019 roku zrealizowałam swoje marzenie – prowadzić szkolenie dotyczące wzmacniania poczucia wartości i budowania w sobie wewnętrznej siły. Na pierwszym szkoleniu było 30 uczestniczek – dla mnie to ogromny sukces, biorąc pod uwagę, że nigdy wcześniej samodzielnie nie organizowałam tego typu wydarzenia i pracowałam tylko i wyłączenie indywidualnie z klientkami on-line!

W 2020 roku planuje przeprowadzić trzy kolejne edycje. Najbliższa jest w 2 lutego w Gliwicach. Wiem, że warsztat tak spodobał się uczestniczkom, że niektóre z nich przyjdą po raz dugi na nie, aby jeszcze raz doświadczyć ćwiczeń na warsztacie.

Osoby z niskim poczuciem własnej wartości mają w sobie tyle negatywnych przekonań i potrzebę porównywania się z innymi, że nie wierzą, że można inaczej!

Zwiększ swoje zadowolenie z życia!

Być może teraz nie jesteś zadowolona z tego, jak wygląda Twoje życie, może jedyne co Cię cieszy to sukcesy, ale jak już się do nich przyzwyczaisz to znów czujesz smutek. Być może nie odczuwasz wcale radości a życie uważasz, za szare i nudne, tylko dom, praca, dzieci…

Budowanie siły wewnętrznej, swojej mocy, pomoże ci zaakceptować samą siebie! A jednocześnie będziesz mogła dalej się rozwijać. będziesz cieszyć się pełnią życia, a przeszkody wyzwania, które bez wątpienia się pojawiają w Twoim życiu, będziesz w stanie przemieniać w możliwości rozwoju.

Wraz z poczuciem, że masz wewnętrzną moc, poczujesz się pewniej w podejmowanych decyzjach. Twoje wartości życiowe staną się dla ciebie zrozumiałe i jasne i upewnisz się, że twoje cele i priorytety są zgodne z tobą.

Zwiększ swoją własną wydajność.

Posiadanie wewnętrznej mocy jest kluczem do osiągania celów i marzeń. Niezależnie od tego, czy jesteś czy przedsiębiorcą, mamą, żoną, pracownikiem na etat, zlecenie budowanie wewnętrznej siły pomoże ci rozwinąć twój potencjał, jaki na masz w sobie!.

Wewnętrzna moc pomaga zarządzać myślami, regulować emocje i mieć power do działania. Oznacza to, że będziesz w stanie skoncentrować swój wysiłek i energię na rzeczach, które mają największe znaczenie.

Nabierz odporności na wszechobecny hejt, internetowe przechwałki i wiatr w oczy.

Nie wszystko możesz kontrolować. Czasem przytrafiają ci się sytuacje, na które nie miałaś wpływu. Ale możesz kontrolować sposób, w jaki reagujesz na trudności lub sytuacje. Kiedy poczujesz się silna psychicznie, będziesz w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

Zbudowanie wewnętrznej siły nie jest trudne. Dodatkowo dzięki posiadaniu tej wewnętrznej mocy łatwiej radzisz sobie ze  stresem w życiu codziennym. Wraz ze wiadomością, jak wartościowa jesteś i jaką masz moc stajesz się coraz bardziej pewna siebie i radzisz sobie ze wszelkimi problemami, z jakimi spotykasz się na co dzień.

Jak zbudować swoją wewnętrzną moc?

Każda może stać się silniejsza psychicznie. I każda ma w tym obszarze coś do poprawy.

Jednak zmiana sposobu myślenia, odczuwania i zachowania nie jest łatwym zadaniem. Wymaga zaangażowania i pokierowania na początku. Dobrze jest mieć wokół siebie osoby, które są Ci przychylne i będą dla ciebie wsparciem!

Nie każdy jednak chce poświęcić swój czas na wzmacnianie najbardziej podstawowej umiejętności w swoim życiu. I to jest w porządku. Każdy ma do tego prawo. Niektórzy boją się przepracować jakieś sytuacje, niektórzy uważają, że stratą czasu jest pracować nad tym w jaki sposób reagują emocjonalnie. Jeszcze inni wątpią w to, że mogą się zmienić.

Ale jeśli chcesz rzucić sobie wyzwanie, aby kontrolować emocje, działać w zgodzie ze sobą, poczuć zadowolenie z życia, być bardziej pewną siebie, mieć normalne relacje w rodzinie to zbudowanie swojej wewnętrznej siły przeniesie Cię na ten poziom. Widziałam to w mojej praktyce coachingowej, w spotkaniach indywidualnych, działam to na sesjach grupowych i we własnym życiu. Widzę to jak wzmacniam i buduję wewnętrzną moc w moich dzieciach.

Twój umysł może być Twoją najwierniejszy i wspierającym przyjacielem albo najgorszym wrogiem. Kiedy porozumiesz się z nim, kiedy zrozumiesz go, kiedy go wytrenujesz możesz wtedy dokonać niesamowitych czynów!

Zarejestruj się na szkolenie:

SZKOLENIE Gliwice. Moc kobiety Wartościowej. Kamila Kozioł Coaching .png
SZKOLENIE Gliwice. Moc kobiety Wartościowej. Kamila Kozioł Coaching
Kamila Kozioł Coaching - psycholog, coach kobiet, poczucie własnej wartości

Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości.
Jako
psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie.
Jestem
autorką trzech książek: Dziennik coachingowy. 365 pytań od Twojego coacha (Kamila Kozioł Kamila Rowińska), W poczuciu własnej wartości (Kamila Kozioł Anna Kosińska) i Pamiętnika Emocji.
Przeprowadziłam ponad
1500 godzin coachingowych, 800 doradczych, kilkadziesiąt szkoleń.
Jako ekspert zostałam
zaproszona do telewizji TVN24BIS oraz TVP2, oraz do udzielenia wywiadów, m.in Numer1, Women’s Health, Joy, Business Woman & Life i inne.
Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych.