667871236
SZKOLENIE Gliwice. Moc kobiety Wartościowej. Kamila Kozioł Coaching .png
SZKOLENIE Gliwice. Moc kobiety Wartościowej. Kamila Kozioł Coaching

Wiem, że masz w sobie potencjał do osiągnięcia swoich marzeń i celów. Wiem, że jest w Tobie wystarczająco energii, aby podołać realnym celom i zrealizować swoją wizję życia. Potrzebujesz poczuć w sobie moc!

Od listopada 2019 roku zrealizowałam swoje marzenie – prowadzić szkolenie dotyczące wzmacniania poczucia wartości i budowania w sobie wewnętrznej siły. Na pierwszym szkoleniu było 30 uczestniczek – dla mnie to ogromny sukces, biorąc pod uwagę, że nigdy wcześniej samodzielnie nie organizowałam tego typu wydarzenia i pracowałam tylko i wyłączenie indywidualnie z klientkami on-line!

W 2020 roku planuje przeprowadzić trzy kolejne edycje. Najbliższa jest w 2 lutego w Gliwicach. Wiem, że warsztat tak spodobał się uczestniczkom, że niektóre z nich przyjdą po raz dugi na nie, aby jeszcze raz doświadczyć ćwiczeń na warsztacie.

Osoby z niskim poczuciem własnej wartości mają w sobie tyle negatywnych przekonań i potrzebę porównywania się z innymi, że nie wierzą, że można inaczej!

Zwiększ swoje zadowolenie z życia!

Być może teraz nie jesteś zadowolona z tego, jak wygląda Twoje życie, może jedyne co Cię cieszy to sukcesy, ale jak już się do nich przyzwyczaisz to znów czujesz smutek. Być może nie odczuwasz wcale radości a życie uważasz, za szare i nudne, tylko dom, praca, dzieci…

Budowanie siły wewnętrznej, swojej mocy, pomoże ci zaakceptować samą siebie! A jednocześnie będziesz mogła dalej się rozwijać. będziesz cieszyć się pełnią życia, a przeszkody wyzwania, które bez wątpienia się pojawiają w Twoim życiu, będziesz w stanie przemieniać w możliwości rozwoju.

Wraz z poczuciem, że masz wewnętrzną moc, poczujesz się pewniej w podejmowanych decyzjach. Twoje wartości życiowe staną się dla ciebie zrozumiałe i jasne i upewnisz się, że twoje cele i priorytety są zgodne z tobą.

Zwiększ swoją własną wydajność.

Posiadanie wewnętrznej mocy jest kluczem do osiągania celów i marzeń. Niezależnie od tego, czy jesteś czy przedsiębiorcą, mamą, żoną, pracownikiem na etat, zlecenie budowanie wewnętrznej siły pomoże ci rozwinąć twój potencjał, jaki na masz w sobie!.

Wewnętrzna moc pomaga zarządzać myślami, regulować emocje i mieć power do działania. Oznacza to, że będziesz w stanie skoncentrować swój wysiłek i energię na rzeczach, które mają największe znaczenie.

Nabierz odporności na wszechobecny hejt, internetowe przechwałki i wiatr w oczy.

Nie wszystko możesz kontrolować. Czasem przytrafiają ci się sytuacje, na które nie miałaś wpływu. Ale możesz kontrolować sposób, w jaki reagujesz na trudności lub sytuacje. Kiedy poczujesz się silna psychicznie, będziesz w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

Zbudowanie wewnętrznej siły nie jest trudne. Dodatkowo dzięki posiadaniu tej wewnętrznej mocy łatwiej radzisz sobie ze  stresem w życiu codziennym. Wraz ze wiadomością, jak wartościowa jesteś i jaką masz moc stajesz się coraz bardziej pewna siebie i radzisz sobie ze wszelkimi problemami, z jakimi spotykasz się na co dzień.

Jak zbudować swoją wewnętrzną moc?

Każda może stać się silniejsza psychicznie. I każda ma w tym obszarze coś do poprawy.

Jednak zmiana sposobu myślenia, odczuwania i zachowania nie jest łatwym zadaniem. Wymaga zaangażowania i pokierowania na początku. Dobrze jest mieć wokół siebie osoby, które są Ci przychylne i będą dla ciebie wsparciem!

Nie każdy jednak chce poświęcić swój czas na wzmacnianie najbardziej podstawowej umiejętności w swoim życiu. I to jest w porządku. Każdy ma do tego prawo. Niektórzy boją się przepracować jakieś sytuacje, niektórzy uważają, że stratą czasu jest pracować nad tym w jaki sposób reagują emocjonalnie. Jeszcze inni wątpią w to, że mogą się zmienić.

Ale jeśli chcesz rzucić sobie wyzwanie, aby kontrolować emocje, działać w zgodzie ze sobą, poczuć zadowolenie z życia, być bardziej pewną siebie, mieć normalne relacje w rodzinie to zbudowanie swojej wewnętrznej siły przeniesie Cię na ten poziom. Widziałam to w mojej praktyce coachingowej, w spotkaniach indywidualnych, działam to na sesjach grupowych i we własnym życiu. Widzę to jak wzmacniam i buduję wewnętrzną moc w moich dzieciach.

Twój umysł może być Twoją najwierniejszy i wspierającym przyjacielem albo najgorszym wrogiem. Kiedy porozumiesz się z nim, kiedy zrozumiesz go, kiedy go wytrenujesz możesz wtedy dokonać niesamowitych czynów!

Zarejestruj się na szkolenie:

SZKOLENIE Gliwice. Moc kobiety Wartościowej. Kamila Kozioł Coaching .png
SZKOLENIE Gliwice. Moc kobiety Wartościowej. Kamila Kozioł Coaching

Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem autorką trzech książek psychologiczno-rozwojowych. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych. Dowiedz się o mnie więcej