667871236
Kamila Kozioł – moje wartości biznesowe, video You Tube

Wartości w biznesie. Kamila Kozioł opowiada o swoich wartościach, na podstawie których podejmuje decyzje biznesowe.

W tym video przedstawię Wam moje wartości biznesowe, ponieważ niektórzy z Was poprosili mnie w wiadomości prywatnej na Instagramie.

Kamila Kozioł Coaching

Oczywiście w sowim życiu prywatnym i zawodowym mam więcej wartości. Jest ich siedem, ale nie wszystkie prywatne są również moimi wartościami biznesowymi.

Ja, tak jak i ci którzy posiadają dziennik coachingowy wykonałam ćwiczenia odnośnie wypisania wartości życiowych.

Po wykonaniu tego ćwiczenia poszłam o kilka kroków dalej i wyłoniłam sobie te wartości biznesowe. Chcę kierować się w biznesie i które będą mnie wspierać w rozwoju i podejmowaniu decyzji.

Wypisując je sobie konfrontowałam je z najważniejszymi wartościami prywatnymi. Bo to właśnie wartości życiowe nadają kierunek mojemu życiu i w oparciu o nie lub we wsparciu ich chcę budować swój biznes i swoją niezależność mentalną i finansową.

W każdym mojej usłudze i produkcie jestem zaangażowana w taki sposób aby pracować z moimi podstawowymi wartościami biznesowymi.

Empatia – wiem, że aby wspierać klientów, umiejętność rozumienia emocji i potrzeb, wczucia się w sytuację klienta jest kluczowa.

Uczciwość, czuję się zobowiązana do działania na najwyższym poziomie uczciwości z Klientami przez cały proces.

Nikomu nie wciskam spotkań, kiedy wiem, że spotkaniami nic nie uzyska, nie polecam zakupu książek osobom, które są świadome siebie i szukają wsparcia na innym poziomie zaawansowania. Nie zapraszam na szkolenia osób, które mają inne oczekiwania w stosunku do tego, jakie spełniam na szkoleniu.

Kamila Kozioł

Kolejna wartość, o jaką dbam w działaniach biznesowych to zaufanie. wierzę, że budowanie prawdziwego zaufania ma kluczowe znaczenie dla produktywnych i długoterminowych relacji.

Etyka to kolejna wartość w ramach której rozwijam swoją firmę. Być etyczną osobą to dla mnie posiadać zasady moralne. A wierzę, że ważne jest, aby bronić tego, w co się wierzy i być przykładem dobrych zasad i wartości moralnych.

Jest jeszcze wartość: poszanowanie. Przywiązuję najwyższą wagę do Twojego poczucia kiedy pracujemy razem. Czuję się zobowiązana do zapewnienia Cię, że ​​ten szacunek jest w każdym działaniu, jakie robimy razem.

Misja Kamili Kozioł

Posiadam misję, która zmotywowała mnie do rozpoczęcia pracy w charakterze psychologa, coacha, mentora. Moja misja wspierała mnie podczas pisania książek to wsparcie Cię w rozwoju następujących wartości:

  • Uczciwości wobec samej siebie
  • Uświadomienia sobie swoich najważniejszych wartości
  • Dostosowaniu swojego życia, kariery, biznesu do swoich wartości
  • Lepsze zrozumienie siebie i tego, co sprawia, że jesteś zadowolona z życia

Jeśli zgadzasz się z moimi wartościami, a zarazem pragniesz zmian w jakimś obszarze zapraszam Cię do kontaktu ze mną.

Pozdrawiam Cię serdecznie i do zobaczenia w kolejnym video!


Jeśli chcesz posłuchać, możesz zrobić to tutaj: