667871236

Nauka radzenia sobie z negatywną rozmową do siebie jest jednym z najważniejszych sposobów na poprawienie naszego nastroju i pielęgnowanie spokoju umysłu. Jest to trudne do zrobienia ponieważ nasze naturalne instynkty do radzenia sobie takimi myślami są często błędne i sprawiają, że stajemy się jeszcze bardziej krytyczne. W tym vlogu znajdziesz niepomocne strategie radzenia sobie z negatywnym mówieniem do siebie i zaproponuję ci trzy zdrowsze dla twojej psychiki sposoby.

Negatywne myślenie – jak sobie z nim poradzić? – vlog Kamila Kozioł

Włącz subskrypcję jednego z moich kanałów np. You Tube, Fan Page na Facebooku lub Instagram, aby być na bieżąco i być informowaną o nowych video, live’ach, promocjach czy nowych produktach.


Jak radzić sobie z negatywnym myśleniem?

Dzisiaj tematem który chcę poruszyć jest mówienie do siebie. A dokładniej mówienie do siebie w sposób negatywny.

Życie z ciągłym negatywnym mówieniem do siebie jest uciążliwe, nieprzyjemne…

  1. czujesz zwątpienie w chwili, gdy potrzebujesz pewności siebie
  2. stajesz się samokrytyczna, i nie potrafisz się tego pozbyć
  3. prześladuje cię niska samoocena, która sprawia, że ​​czujesz się słaba, niedomagająca..

Niestety, podobnie jak inne aspekty umysłu, nasze naturalne instynkty radzenia sobie z negatywnym mówieniem do siebie są często słabe – i tylko pogarszają sytuację.

Pomyslałam, że w ramach tego odcinka przedstawię trzy typowe błędy, które ludzie popełniają, próbując radzić sobie z negatywnym mówieniem do siebie. I dla każdego zaproponuję zdrowszy, skuteczniejszy sposób.


Trzy działania na TAK i trzy działania na NIE, jak radzić sobie z negatywnym myśleniem

Włącz video i odsłuchaj najnowszego odcinka.


Chcesz zagłębić się w naukę radzenia sobie z negatywnym mówieniem do siebie?

Prowadzę sześciotygodniowy kurs o nazwie Zaprzyjaźnij się ze swoimi emocjami , który polega na budowaniu siły psychicznej i odporności poprzez pielęgnowanie zdrowszej relacji z myślami i emocjami.


Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem autorką trzech książek psychologiczno-rozwojowych. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych. Dowiedz się o mnie więcej