667871236

Jestem dla każdej kobiety, która jest zmęczona dawaniem, przekazywaniem i oddawaniem… – a do tego rzadko dostaje to, czego chce.

Wierzę, że każda
z nas jest w stanie osiągnąć zadowolenie, spokój i komfort, że jest
w dobym miejscu.

Jestem dla kobiety, która jest zmęczona dawaniem, a sama rzadko dostaje to, czego chce.

Jestem dla kobiety, która ma dość powstrzymywania się i przegapiania okazji.

Jestem dla kobiety, która chce być doceniona za swoje wysiłki, z trudem odnajduje swój głos i pragnie przemawiać bez osądzania siebie i bez słuchania osądów innych na jej temat.

A przede wszystkim jestem dla kobiety, która jest gotowa stanąć i przewodzić swoim życiem.

Oto moja wiadomość dla Ciebie: już czas…

 • …by pomachać „na pożegnanie” wszystkim tym godzinom, które zmarnowałaś na zebraniach, spotkaniach zawodowych i towarzyskich, uzbrojona w sugestie, do których nie mogłaś się zmusić.
 • …by zmienić samoograniczające Cię przekonania, które mówiłyby Ci: „ Nie zasługujesz na na odpoczynek”; “Nie jesteś wystarczająco wartościowa”; “Takim jak Ty w życiu nic nie wyjdzie”
 • …by nauczyć się reagować na emocje w sposób odpowiedni i optymalny.
 • …by poczuć moc wywodzącą się z Ciebie.

Kamila została moim psychologiem i coachem w fazie, kiedy zmagałam się z kilkoma ważnymi decyzjami w moim życiu. Dzięki prostym, ale bardzo skutecznym metodom pomogła mi zacząć słuchać moich prawdziwych potrzeb, mojego serca, moich uczuć i odciąć się od negatywnego mówienia o sobie. W ciągu kilku tygodni pomogła mi nabrać pewności siebie w codziennym życiu, świadomości moich lęków, nadziei, pragnień i prawdziwych uczuć. Dziękuję Ci za wszystko. Świetnie Ci poszło!

Maria T, kierowniczka działu handlowego

Cześć, jestem Kamila Kozioł i pasjonuję się kształtowaniem nowych przekonań o samych sobie wśród kobiet.

 • Kobiety, które w końcu chcą docenić swoją wartość i poprosić o to, czego chcą.
 • Kobiety, które pragną cieszyć się swoimi emocjami i akceptować każdą z nich.
 • Kobiety, które chcą zająć stanowisko i coś zmienić.
 • Kobiety, które chcą przewodzić z głębi serca.
 • I kobiety, które są gotowe wziąć odpowiedzialność za swoją przyszłość.

Chodzi o odejście od tego, co już Ci nie służy. Choć raz potraktuj swoje pragnienia i potrzeby poważnie. Całym sercem wierząc, że zasługujesz na znacznie więcej (ponieważ tak jest).

Jeśli jesteś gotowa, aby doświadczyć tego, co to znaczy, poczuć odwagę i pewność siebie ponad miarę… nie wspominając o sukcesie wykraczającym poza twoje najśmielsze marzenia, jestem tutaj, aby pomóc Ci zrozumieć siebie, swoje emocje, pragnienia, potrzeby, swoją wartość.

Kiedyś byłam, tam gdzie Ty.
W niepewnym świecie.

Wartość swoją mierzyłam sukcesami. Gdy realizowałam swoje cele – czułam się wartościowa. Gdy ponosiłam porażki – sama czułam się porażką.

Uważałam, że aby być lubianą należy się dostosować i być elastyczną. Nie dbałam o swoje granice, wciąż pomagałam innym zapominając o sobie.

Nie słuchałam swoich potrzeb w czasie “tu i teraz”. Uważałam, że nie powinnam się smucić ani marudzić. Przecież wszyscy zazdroszczą mi i uważają mnie za wspaniałą osobę. Co ze mną jest nie tak?

Trudno było mi mówić o swoich potrzebach. Wolałam pomagać, niż oczekiwać pomocy. Boję się, że nie zaakceptują mnie i będą na mnie źli.

Teraz jestem w tu.
W swoim świecie.

Moja wartość jest niezależna od sukcesów, czy porażek. Wiem, że wartość noszę w sobie, nie na sobie. Bez względu na wszystko, co mi się przydarza jestem dla siebie dobra.

Postawiłam jasne granice i sama o nie dbam. Mam tyle samo czasu dla innych, jak i dla siebie. Czuję się zdrowsza i mam więcej energii do działania.

Moje potrzeby są na równi z innymi. Wiem, że dbanie o siebie to nie egoizm, ani narcyzm. To ważny element miłości i akceptacji samej siebie. To wzmacnia moją pewność siebie i dobrze nastraja.

Mam w sobie odwagę do mówienia o tym, co czuję, myślę i wiem. Nie boję się opinii innych ludzi. Tak, jak inni oczekują ode mnie pomocy tak samo ja oczekuję jej w od nich.

Bycie odważną i wartościową nie polega na udawaniu kogoś, kim myślisz, że powinnaś być.

Chodzi o zaakceptowanie tego, kim jesteś i wszystko to, co jest dla Ciebie dobre.  I respektowanie tego, każdego dnia.

Chodzi o rzucanie wyzwań swoim ograniczeniom i tworzenie nowych możliwości dla siebie, dzięki czemu marnujesz MNIEJ energii walcząc z wewnętrznymi demonami i WIĘCEJ czasu wpływając na ludzi wokół siebie w pozytywny sposób.

Chodzi o moc. Spełnienie. I satysfakcję z życia w najlepszy możliwy sposób.

Chcesz dowiedzieć się więcej? ⤵️

Moje talenty

CZAR

Uwielbiam poznawać ludzi. Ciekawi mnie ich sposób myślenia. Cokolwiek powiesz, nie jest to dla mnie dziwna. Mnie różnorodność zachwyca. Jako istoty, jesteśmy niezwykłe!

KOMUNIKACJA

Łatwo przychodzi mi ubieranie myśli w słowa. Doskonale parafrazuję i rozumiem innych. Możesz czuć się bezpiecznie pracując ze mną. Na pewno Cię zrozumiem.

AKTYWATOR

Każdą rozmowę zamianiam w działania. Wprawię Cię w ruch. Zaczniesz wykonywać swoje zadania, a nie tylko nich mówić. Ze mną masz 100% szansę na realizację celu!

BLISKOŚĆ

Czerpię głęboką satysfakcję, pracując indywidualnie z innymi nad osiągnięciem jakiegoś celu. Możesz czuć się pewnie, że to, co jest dla Ciebie ważne, dla mnie też będzie.

INDYWIDUALIZACJA

Intryguje mnie Twoja niepowtarzalność. Uważnie obserwuję Twoje mocne strony wydobywam z Ciebie to, co najlepsze. Takie podejście sprawia, że każde spotkanie jest dostosowane do Ciebie.

Profesjonalne BIO

Moja misja: Działaj tak, aby inni przy Tobie odkrywali w sobie nowe i piękne.

Jestem magistrem psychologiicertyfikowanym life & business Coachem, pracującym w oparciu o kodeks etyczny i standardy International Coach Federation (ICF).

Pracuję jako coach, ponieważ uwielbiam wspierać i pomagać kobietom, patrzeć jak odkrywają w sobie siłę i pasję. To moja misja.

Jestem coachem z międzynarodowym certyfikatem ACC ICF, magistrem psychologii i dyplomowanym trenerem. Ukończyłam studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim i magisterskie w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

Miałam przyjemność uczestniczyć w zajęciach prof. Zimbardo i szkoleniach Paula Gossena. Konsultuję potencjał za pomocą narzędzi Extended DISC.

Przez 5 lat współprowadziłam firmę szkoleniową Doskam, w której czasie zajmowałam się koordynowaniem projektów doradczo-rozwojowych, w których uczestniczyło ok. 3 tysięcy osób.

Jestem autorką i współautorką książek o tematyce psychologiczno – coachingowej:

1. Dziennik coachingowy. 365 pytań od Twojego coacha (Kamila Kozioł i Kamila Rowińska)

2. W poczuciu własnej wartości. Zbuduj swoją wewnętrzną siłę (Kamila Kozioł i Anna Kosinska)

3. Pamiętnik Emocji. Co uczucia chcą Ci powiedzieć

Moja praca w liczbach

godzin spotkań indywidualnych

książki psychologiczno rozwojowe

zadowolonych klientek i klientów

godzin szkoleń i mentoringów grupowych

Jesteś gotowa
na współpracę?

Wybrane produkty w sklepie KKC

 • Promocja! sesje psychologiczne konsultacje psychologiczne

  Konsultacja psychologiczna – 12 spotkań (on-line)

  1740,00 
 • Promocja!

  Konsultacja psychologiczna – 6 spotkań (on-line)

  930,00 
 • Promocja!

  Konsultacja psychologiczna – 1 spotkanie (on-line)

  160,00 
 • Dziennik coachingowy. 365 pytań od Twojego coacha

  Dziennik Coachingowy. 365 pytań od Twojego coacha.

  115,00 
 • Pamiętnik Emocji

  Pamiętnik Emocji. Co uczucia chcą ci powiedzieć

  79,00 
 • E-book. W poczuciu własnej wartości. Zbuduj swoją wewnętrzną siłę

  37,00 
 • W poczuciu własnej wartości. Zbuduj swoją wewnętrzną siłę

  37,00