Jestem magistrem psychologii i  life & business Coachem, pracującym w oparciu o kodeks etyczny i standardy International Coach Federation (ICF).

Pracuję jako coach, ponieważ uwielbiam wspierać i pomagać kobietom, patrzeć jak odkrywają w sobie siłę i pasję. To moja misja.

Jestem coachem z międzynarodowym certyfikatem ACC ICF, magistrem psychologii i dyplomowanym trenerem. Ukończyłam studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim i magisterskie w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

Miałam przyjemność uczestniczyć w zajęciach prof. Zimbardo i szkoleniach Paula Gossena. Konsultuję potencjał za pomocą narzędzi Extended DISC.

Przez 5 lat współprowadziłam firmę szkoleniową Doskam, w której czasie zajmowałam się koordynowaniem projektów doradczo-rozwojowych, w których uczestniczyło ok. 3 tysięcy osób.

Moja misja: Działaj tak, aby inni przy Tobie odkrywali w sobie nowe i piękne.
Mój cel to nieustanne zbieranie i wykorzystywanie umiejętności w kształceniu i rozwoju innych osób. Uważam, że moja wiedza i predyspozycje pomogą Tobie wznieść się na szczyt możliwości i osiągnąć zamierzony cel. Od czasów studiów rozwijam swoje umiejętności w tym kierunku poprzez praktykę, dodatkowe kursy doskonalące i studia podyplomowe. W pełni wierzę, że moje doświadczenie w tym zakresie przyda się Tobie, jeśli chcesz zmienić coś w swoim życiu.
Moja praca daje mi możliwość spełnienia. To jest moja pasja. Jest bardzo różnorodna, co pozwala mi na zdobywanie nowych doświadczeń i nigdy mnie nie nudzi. Największym sukcesem są sukcesy moich Klientów. One mnie inspirują i motywują. Uważam, że posiadam cechy tak istotne do pracy z ludźmi jak: wysoka motywacja, zaangażowanie, cierpliwość i wytrwałość.
Z moich usług korzystają głównie osoby prywatne posiadające własne firmy. Bardzo szanuję i cenię sobie pełne zaangażowanie Klienta w pracę podczas naszych sesji. Zaangażowanie Klienta w proces jest niezbędnym elementem do osiągnięcia celu. Klienci najczęściej korzystają z moich usług, gdy:

  • chcą zwiększyć pewność siebie
  • chcą wytyczyć jasne, konkretne i realne cele
  • chcą zrealizować swoje cele i marzenia
  • poszukują motywacji do codziennych działań
  • poszukują sensu życia i wartości
  • stoją przed ważną decyzją lub ich życie się zmieniło i muszą się z tym pogodzić
  • pragną odnaleźć uśmiech i energię do życia
  • chcą zwiększyć swoją wydajność w pracy

Odwiedź sklep i zobacz, w czym mogę Ci pomóc