667871236

Opinia innych jest dla Ciebie ważna? Zobacz, dlaczego przejmujemy się tym, co inni o nas myślą? Czy tylko wychowanie wpływa na to, jak reagujemy w dorosłym życiu? A może coś więcej? Jak przepracować jeden z tych powodów?


Powody, dla których opinia innych jest ważna – zobacz video

Kiedy opinia innych przestała mieć dla mnie znaczenie?

Długie lata tkwiłam związana niewidocznymi kajdankami! Zadowalałam ludzi kosztem samej siebie. Chciałam, aby inni mnie lubili, akceptowali i kochali. To, czego chcieli inni, było dla mnie ważniejsze, niż to, czego sama chciałam. Nie lubiłam się kłócić, nie lubiłam nawet argumentować! – wolałam się dostosować niż zostać źle odebrana, wolałam zrezygnować z siebie, niż zdenerwować kogoś innego.


Włącz subskrypcję jednego z moich kanałów np. You Tube, Fan Page na Facebooku lub Instagram, aby być na bieżąco i być informowaną o nowych video, live’ach, promocjach czy nowych produktach.


Powiedziałam: STOP

Pewnego dnia zdałam sobie sprawę, że:

  • nie jestem sobą – udaję
  • nie lubię tego, co robię
  • nie robię tego, co lubię
  • boję się być sobą, mieć własne zdanie i nawet spokojnie zrobić jakiś błąd!

Bałam się, że odrzucą mnie inni!

Tego dnia obiecałam sobie codziennie pracować nad tym, aby żyć własnym życiem i być autentyczna względem świata i siebie samej.


Opinia innych – dlaczego jest tak dla mnie ważna? Poznaj 5 powodów – VIDEO


UWAGA! BEZPŁATNY ARKUSZ PRACY – pobierz!

Do tego video przygotowałam dla Ciebie arkusz pracy, dzięki któremu możesz głębiej zastanowić się nad powodami z wychowaniem, przez które koncentrujesz i nasłuchujesz opinii innych. Pobierz materiał i wykonaj ćwiczenie.
Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem autorką trzech książek psychologiczno-rozwojowych. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych. Dowiedz się o mnie więcej