667871236

Kamila RowińskaKamila Rowińska – bezsprzecznie jedna z najlepszych mówców motywacyjnych w Polsce. Autorka książek, coach i przedsiębiorca. Swoje seminaria prowadzi w Polsce i Wielkiej Brytanii, na które przychodzi tysiące Kobiet. Prywatnie moja koleżanka i współautorka dziennika coachingowego (TUTAJ). Kamila po przeczytaniu mojej książki wyraziła swoją opinię:

Twoje poczucie własnej wartości wpływa na to, jak traktujesz swoich bliskich. Jaki przekazujesz obraz świata swoim dzieciom. Jak budujesz relację z partnerem oraz pozostałą rodziną.

Wysoka samoocena pomaga osiągnąć Ci sukcesy zawodowe oraz towarzyskie, niska wciąż stoi na przeszkodzie do osiągnięcia spełnienia.  Wspaniale jest wynieść z rodzinnego domu poczucie pełni, jednak nie każdemu z nas jest to dane. Dlatego cieszę się, że powstała ta książka. Pozycja ta pomoże Ci wzmocnić poczucie swojej wartości, odkryć swoje talenty i silne strony. Dzięki temu Ty zmienisz sposób w jaki komunikujesz się ze światem, a co za tym idzie otoczenie zacznie Cię odbierać tak, jak na to zasługujesz.

Przejdź przez ten podręcznik z długopisem w ręku i wykonaj sumiennie wszystkie zadania. Refleksja samą Ciebie pozytywnie zaskoczy!
Kamila Rowińska
autorka książki “Kobieta Niezależna”