667871236

godzin spotkań indywidualnych

książki psychologiczno rozwojowe

zadowolonych klientek i klientów

godzin szkoleń i mentoringów grupowych

Co dały mi sesje coachingowe z Kamilą Kozioł?

Dzięki pracy z Kamilą dowiedziałam się, co drzemie w moim wnętrzu. Potrafię już nazwać tego gremlina, który nie pozwala mi w pełni rozwinąć skrzydeł. Nasze sesje pozwoliły mi realnie zobaczyć mój świat, ustalić mądre założenia i kolejność ich wdrażania.

Serdecznie dziękuje i polecam każdemu, kto czuje, że może zrobić coś jeszcze lepiej.

Barbara Lech

Coach wizerunkowy, szkoleniowiec

Co dały mi sesje coachingowe z Kamilą Kozioł?

Do Kamili trafiłam z początkiem nowego roku w momencie, gdy moje życie odwróciło się o 180 stopni. Nie radziłam sobie w nowej sytuacji, a otaczające mnie środowisko mimo to, że było bardzo wyrozumiałe nie potrafiło mi pomóc. I wtedy polecono mi Kamilę. Nie wiedziałam, czego mogę się spodziewać, ponieważ nigdy wcześniej nie korzystałam z pomocy psychologa/ coach’a. Nie mogłam sobie wyobrazić naszych sesji, jak to będzie wyglądać, co będziemy w ogóle robić? Jak się można otworzyć przed kimś, kogo nie znam i jak taka osoba ma mi pomóc? Kamila jest młodą kobietą tak jak ja i to mi się od razu spodobało.

Podczas naszych sesji czułam się tak, jakbyśmy znały się od lat, nadawały na tych samych falach.

Dzisiaj z czystym sumieniem mogę polecić sesje coachingowe z Kamilą każdemu, kto chce zmian w swoim życiu, a nie wie jak zacząć. Kamila nie dała mi złotej recepty, cudownego rozwiązania mimo to, że czasem ją o to prosiłam. Kamila dała mi coś lepszego, pokazała mi, jak spojrzeć na moje życie z innej perspektywy, zastanowić się, pomyśleć, znaleźć rozwiązanie. Pokazała mi proste ćwiczenia, jak doceniać siebie, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach.
Kamila jest po prostu cudownym nauczycielem, który daje Ci narzędzia i naucza z nich korzystać, byś w odpowiedniej sytuacji mógł je zastosować.

Katarzyna Romanowska

Manager Colway International, Colway International

Co dały mi sesje coachingowe z Kamilą Kozioł?

Coaching z Kamilą był okazał się być dla mnie momentem przełomowym. Jako właścicielka firmy ciężko mi odnaleźć balans między życiem zawodowym i prywatnym. Poszukiwałam harmonii w życiu i sama nie potrafiłam jej znaleźć. Kamila podeszła do mojego problemu z wielkim zaangażowaniem. Jej pytania były trafne – zawsze pomagały mi uświadomić sobie, co powinnam zmienić, na czym się skupić.  Dzięki sesjom coachingowym odnalazłam wewnętrzny spokój, jestem bardziej świadoma swoich potrzeb i pragnień, wiem jak je osiągać. Kamila na sesjach coachingowych zawsze była bezpośrednia i doskonale przygotowana do rozmowy ze mną. Z czystym sumieniem polecam sesje coachingowe z Kamilą swoim pracownikom i przyjaciołom.

Katarzyna Wolna Belska

Właścicielka firmy szkoleniowej Doskam, Doskam Sp. z o.o.

Co dały mi sesje coachingowe z Kamilą Kozioł?
Mam 34 lata moje dotychczasowe życie się działo nie miałem na nie żadnego wpływu – przynajmniej odnosiłem takie wrażenie 🙂 W momencie, kiedy już miałem tego dosyć odkryłem ścieżkę rozwoju osobistego, wtedy tez trafiłem na Dziennik Coachingowy Kamili kozioł i Kamili Rowińskiej. Fenomenalne narzędzie, dzięki któremu uświadomiłem sobie co jest dla mnie ważne w życiu i do czego chcę dojść, codzienna praca z dziennikiem daje mi chwile dla siebie, w której mogę sobie przemyśleć pewne rzeczy i skupić się tylko na sobie. Praca z dziennikiem wprowadziła wiele dobrego w moim życiu ale chciałem więcej, intensywniej popracować nad sobą i moimi relacjami z bliskimi. Wtedy wraz z żoną postanowiliśmy zacząć indywidualna pracę z coachem. Pierwszą osoba, jaka mi przyszła do głowy była Kamila, długo się zastanawiałem bo do Gliwic mam kawał drogi i nie miałem pewności że to się uda. Po rozmowie z Kamilą która zaproponowała nam sesje na skype, zdecydowaliśmy się i zaczęliśmy działać.
To, co nam dały sesje z Kamilą Kozioł to to, że rozmawiamy ze sobą – niby proste i oczywiste ale uwierzcie mi, że nie do końca. Rozmawiamy, dogadujemy się, wspólnie podejmujemy decyzje. Wcześniej narzucałem swoje zdanie. Postęp jest ogromy, fakt – nie jest łatwo i czasami idzie nam, jak pod górkę ale najważniejsze że do przodu. Czy polecił bym sesje z Kamilą Kozioł? Ja nie zamierzam szukać innej osoby do pracy z nami. Znaleźliśmy swojego coacha i jest nim Kamila Kozioł.
Krystian Żugajweicz

Właściciel firmy, KrystianZugajewicz,pl

Co dały mi sesje coachingowe z Kamilą Kozioł?
 Dzięki sesjom coachingowym z Kamilą Kozioł rozpoczęłam proces pozytywnych zmian w moim życiu. Podczas sesji koncentrowałam się na sobie, na własnych potrzebach, co jest niezmiernie ważne dla mnie, mamy 4 letniej córeczki. W sytuacji, gdy pojawiła się w moim życiu potrzeba rozwoju zawodowego, w harmonii z życiem rodzinnym, nie wiedziałam od czego zacząć. Skorzystałam z sesji coachingowych z Kamilą, ze szczególnym uwzględnieniem, ze jest psychologiem.
Kamila dawała mi swobodę w wyborze tematów podczas sesji coachingowych. Gdy pojawiał się problem, który chciałam rozwiązać, Kamila zadawała mi pytania. Odpowiadałam na nie, samodzielnie dochodziłam do pewnych wniosków, nasuwały mi się rozwiązania. Następnie wprowadzałam w życie te rozwiązania i problem miałam za sobą. Kamila wspierała mnie i inspirowała.
Sesje coachingowe to czas poświęcony sobie, możliwość lepszego poznania siebie. Odkryłam w sobie prawdziwe JA, dzięki temu zapanował u mnie spokój wewnętrzny. Przestały targać mną emocje co powinnam, co wypada a czego nie wypada robić. Umiem wsłuchać się w swój wewnętrzny głos i iść za jego radą. Działać, realizować się, rozwijać swój potencjał. Sesje coachingowe z Kamilą nauczyły mnie widzieć z wizją końca i realizacji celów małymi kroczkami. Czuję, że rozwinęłam skrzydła, ruszyłam z miejsca.

Dziękuję Ci Kamilo,tego właśnie potrzebowałam.

Patrycja Szelągowska

Patrycja Szelągowska

Partner Colway International, Colway International

Co dały mi sesje coachingowe z Kamilą Kozioł?

Po sesjach z Kamilą  całkowicie zmieniłam sposób myślenia na temat istotnych dla mnie aspektów życia.  Zaczęłam słuchać własnego “ja” i realizować swoje potrzeby. Dostrzegłam błędy,  które popelnialam, pozbyłam się wielu blokad, które mnie ograniczały na wielu płaszczyznach.

Coaching  z Kamilą Kozioł  to była dobra inwestycja. Polecam Jej sesje. Na pewno nie będzie to stracony czas.
Ewelina Szuba

Fizjoterapeutka

Każdy z nas ma wiele spraw i zmartwień. Długo żyłam w stanie, że tak zawsze musi trwać, brakowało mi w tym natłoku obowiązków przede wszystkim harmonii i równowagi. Dzięki Kamili i jej delikatności oraz wrażliwości na drugiego człowieka udało mi się ustalić, w czym leży problem. Poukładam sobie kilka spraw zarówno zawodowych jak i rodzinnych. Kamila świetnie przeprowadziła mnie przez wszystkie przeszkody, które nigdy nie śmiałam nawet przekroczyć. Gorąco polecam ją bo to cudowna kobieta, która potrafi rozpocząć proces zmiany życia. Dzięki Kamili odważyłam się, wzięłam sprawy w swoje ręce, wzbudziłam w pracownikach poczucie odpowiedzialności! Kamila jest świetna jeśli chodzi o zainspirowanie do procesu zmiany myślenia i wiary w siebie. Gorąco polecam !!!
Dane personalne na wyraźną prośbę

Właścicielka hurtowni materiałów budowlanych

Dlaczego coaching? Dlaczego Kamila? Co dały mi spotkania z Kamilą?
Zdecydowałam się na coaching, ponieważ mimo, że miałam określone cele, to jednocześnie czułam, iż znajduję się w zupełnym impasie. Do niczego nie potrafiłam się zabrać, ani do pracy ani do odpoczynku. Trzeba było to zmienić… Od bliskiej osoby usłyszałam o coachingu. W jednym zdaniu wyjaśniono mi, że „coach to taki przyjaciel za pieniądze” – mnie to zachęciło. Trafiłam na stronę internetową Kamili. Umówiłyśmy się na spotkanie „testowe”, po którym byłam zdecydowana na współpracę.

Do spotkań z Kamilą przekonały mnie jej wiarygodność, profesjonalizm, elastyczność oraz miła atmosfera w jej towarzystwie. Cykl spotkań zakończył się sukcesem, który był możliwy dzięki zaangażowaniu dwóch stron. Kamila zawsze była bardzo dobrze przygotowana, a ja byłam bardzo zaangażowana. Podczas pierwszych sesji, najtrudniejszym było dla mnie, aby być szczerą wobec samej siebie. Tutaj muszę podkreślić profesjonalizm Kamili, ponieważ jej konsekwencja miała duży udział w przełamywaniu tej trudności. Zaczęłam poznawać siebie – definiowałam swoje cele i wartości. To niesamowite, że cały czas czerpię z tych spotkań. Często, w chwilach wątpliwości, wracam do treści wypracowanych na spotkaniach z Kamilą. Warto było zainwestować w siebie. Cieszę się również, że mój pierwszy strzał w poszukiwaniu coacha, był strzałem w dziesiątkę.

Dane personalne na wyraźną prośbę

Centrum Szkoleniowo-Informacyjne, Główny Instytut Górnictwa

Kamila, bardzo Ci dziękuję za sesje, które odbyłyśmy razem. Były one dla mnie bezcenne, bo nauczyły mnie patrzeć na siebie inaczej. Dzięki nim nauczyłam się patrzeć na siebie mniej krytycznie, doceniać siebie, nagradzać się za sukcesy, mniejsze i większe. Mimo, że nadal zdarza mi się, że jestem z siebie niezadowolona, to już nie mówię o sobie, że jestem beznadziejna. Polubiłam siebie i to jest fantastyczne. Nauczyłam się też być bardziej asertywna, nie pozwalam, żeby inni wchodzili mi na głowę i nie godzę się na to, na co wiem że nie mam ochoty, a jeszcze kilka miesięcy temu zgodziłabym się tylko dlatego, żeby innym było miło. W końcu udało mi się ograniczyć nadmierne analizowanie, nie pozbyłam się go zupełnie, ale nie wracam nieskończoną ilość razy do tej samej sytuacji, analizuje co poszło dobrze, a co nie, myślę chwilę o najgorszych konsekwencjach tego co poszło nie tak i jeśli mogę je zaakceptować, to idę dalej. Słowem, rozmowy z Tobą bardzo mi pomogły, bo jestem teraz bardziej osobą, którą kiedyś chciałam być.  Nadal pracuję nad sobą, zapisuję codzienne cele, robię też listę wdzięczności.

Dane personalne na wyraźną prośbę

Prawnik, Kancelaria Adwokacka

Aktualne produkty w sklepie:

 • W poczuciu własnej wartości. Zbuduj swoją wewnętrzną siłę

  37,00 
 • Pamiętnik Emocji

  Pamiętnik Emocji. Co uczucia chcą ci powiedzieć

  79,00 
 • E-book. W poczuciu własnej wartości. Zbuduj swoją wewnętrzną siłę

  37,00 
 • Dziennik coachingowy. 365 pytań od Twojego coacha

  Dziennik Coachingowy. 365 pytań od Twojego coacha.

  115,00 
 • Promocja!

  Konsultacja psychologiczna – 1 spotkanie (on-line)

  160,00 
 • Promocja!

  Konsultacja psychologiczna – 6 spotkań (on-line)

  930,00 
 • Promocja! sesje psychologiczne konsultacje psychologiczne

  Konsultacja psychologiczna – 12 spotkań (on-line)

  1740,00