BEZPŁATNA KONFERENCJA ONLINE

„Jak kontrolować swoje emocje?”

ZAPISZ SIĘ PONIŻEJ, ABY DOSTAĆ INFORMACJE O RETRANSMISJI I NIESPODZIANCE JAKĄ MAM DLA CIEBIE

KONIECZNIE DOŁĄCZ DO BEZPŁATNEJ KONFERENCJI ONLINE, JEŻELI:

 • jesteś rodzicem,
 • jesteś menedżerem lub szefem,
 • tłumisz lub przeżywasz emocje,
 • pragniesz wzmocnić swoją pewność siebie
 • pragniesz zwiększyć swoją inteligencję emocjonalną

BEZPŁATNA
KONFERENCJA ONLINE

„Jak kontrolować
swoje emocje?”

ZAPISZ SIĘ PONIŻEJ, ABY DOSTAĆ INFORMACJE O RETRANSMISJI I NIESPODZIANCE JAKĄ MAM DLA CIEBIE

KONIECZNIE DOŁĄCZ DO BEZPŁATNEJ KONFERENCJI ONLINE, JEŻELI:

 • jesteś rodzicem,
 • jesteś menedżerem lub szefem,
 • tłumisz lub przeżywasz emocje,
 • pragniesz wzmocnić swoją pewność siebie
 • zwiększyć swoją inteligencję emocjonalną

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z KONFERENCJI?

 • zaczniesz świadomie odczuwać emocje,

 • poznasz skuteczne kroki, dzięki którym zaczniesz kontrolować emocje

 • zaczniesz budować zdrowe i partnerskie relacje, dzięki kontrolowaniu emocji

 • będziesz działać i decydować świadomie, bez wpływu nieodpowiednich emocji,

 • zbudujesz swoją pewność siebie i obraz Ciebie jako osoby poukładanej, świadomej, kontrolującej emocje

 • będziesz żyć tak, jak Ty chcesz.

SKORZYSTAJ Z MOŻLIWOŚCI! WYPEŁNIJ FORMULARZ!

JAK KONTROLOWAĆ EMOCJE?

Kontrolowanie emocji to proces, który wymaga dużo pracy i wysiłku. Umiejętność odpowiedniego reagowanie na odczuwane emocje to cenna kompetencja. Tylko nieliczni rodzą się takim wyczuciem i zaradnością emocjonalną. Na szczęście można się nauczyć, w jaki sposób kontrolować emocje i zwiększyć swoją inteligencję emocjonalną.

 

Za wieloma sukcesami stoi spokój i odpowiednie kontrolowanie emocji – nie wiedza, czy superproduktywność.  W każdym obszarze życia przychodzi taki moment, w którym wybuchniesz, krzykniesz, powiesz o dwa słowa za dużo…trzeba zadać sobie kluczowe pytanie.

Wiesz jakie?

Nie chodzi o to, czy dobrze, jest się złościć w tej sytuacji. Chodzi o pytanie: jak wyrazić swój gniew i frustrację.

Twoim zadaniem jest wykorzystać maksymalnie informacje, jakie dają ci odczuwane emocje. 

Biegła znajomość języka emocji pomaga ci budować wspaniałe relacje osobiste, jak i zawodowe. Inteligencja emocjonalna może wzmocnić umysł i uczynić cię spełnioną i zadowoloną.

DOŁĄCZ DO KOBIET, KTÓRE CHCĄ ROZWIJAĆ SWOJĄ INTELIGENCJĘ EMOCJONALNĄ

08 września, wtorek, godzina 20:00

Konferencja on-line już za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Konferencja on-line już za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

 DO CZEGO POTRZEBUJESZ ŚWIADOMIE KONTROLOWAĆ SWOJE EMOCJE?

Widoczny stres, łamiący się głos nie pomaga w negocjacjach i sprzedaży. Jeżeli chcesz osiągać sukcesy w obszarze zawodowym koniecznie zadbać o świadome kontrolowanie emocji w kluczowych chwilach.

Uważasz, że wszystko robisz najlepiej? Obiad, szkoła, przedszkole, praca, aktywności sportowe dzieci, zakupy, sprzątanie – wykończysz się, jeżeli będziesz tłumić swoje zmęczenie i frustracje. Prędzej czy później pojawi pretensja do domowników, którzy bedą zaskoczeni twoimi zarzutami, bo nigdy wcześniej o tym nie wspomniałaś.

Być może już sama nie wiesz, co ci jest i czego potrzebujesz. Dzieje się tak, gdy tłumisz emocje, nie słuchasz siebie i swoich potrzeb będąc wciąż zapatrzona w innych. Aby poczuć znowu jasność, radość i motywację do działania trzeba skierować się do siebie, do swoich emocji

Na pewno jesteś osobą, która jest empatyczna i wrażliwa. Pamiętaj, że to jest Twój największy kapitał. Zadbaj o to, aby maksymalnie wykorzystywać swój potencjał i jeszcze lepiej nawigować po mapie emocji.

Jeżeli marzysz, aby otwarcie mówić o swoich emocjach i uczuciach i być ich świadoma oraz traktować je jak źródło informacji o twoich potrzebach, potrzebujesz zaprzyjaźnić się ze swoimi emocjami i nauczyć się je odczytywać.

Naucz się kontrolować emocje, w zgodzie ze sobą. Rozpocznij przygodę wgłąb siebie, która przynosi ogromne efekty. Zrób pierwszy krok i weź udział w bezpłatnej konferencji online.

UWAGA! osoby, które zostaną do końca spotkania, otrzymają BONUS w postaci dodatkowego godzinnego spotkania, jak rozmawiać o emocjach z dziećmi i współpracownikami.

🔻

Kamila Kozioł

Jest ekspertem zapraszanym do telewizji m.in. TVN 24 BIS, TVP2 i udziela wywiadów do gazet branżowych takich jak Business Women&Life, Numer1, a także gazet dla kobiet m.in. Women’s Health, Joy.

Pisze artykuły dla portalu mamopracuj.pl. Kobieta, która pragnie zrozumieć ludzką psychikę. Rozumie emocje i wie, jak wzmacniać moc i wewnętrzną siłę.

Ukończyła studia z psychologii oraz akredytacyjne i certyfikujące kursy coachingowe.

W pracy z Kamilą możesz liczyć na ciepły uścisk i kopnięcie w tyłek, lub kubeł zimnej wody. Usłyszysz od niej historie, z które będą dla Ciebie inspiracją i spowodują ściśnięcie w żołądku. Otrzymasz zadania, które pozwolą Ci odnaleźć własną moc i prawdę.

W zawodzie psychologa i coacha od 9 lat. Jest współautorką „Dziennika coachingowego. 365 pytań od Twojego coacha”, napisanego wspólnie z Kamilą Rowińską i pomysłodawczynią i wydawcą książki „W poczuciu własnej wartości. Zbuduj swoją wewnętrzną siłę.”

Prywatnie szczęśliwa żona i spełniona mama Aleksandy i Jakuba. Wolne dni spędza w ciszy sama ze sobą jeżdżąc konno, lub jeździ na rowerze z rodziną.

Konferencja on-line już za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Konferencja on-line już za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)