667871236

Zarówno osoby zatrudnione na etacie, jak i te które są samozatrudnione, z tego video wyciągną smaczne kąski pomagające zbudować poczucie wartości, które to zwiększa efektywność zawodową i szansę na sukces

Jak wzmocnić poczucie wartości w obszarze zawodowym?

Włącz subskrypcję jednego z moich kanałów np. You Tube, Fan Page na Facebooku lub Instagram, aby być na bieżąco i być informowaną o nowych video, live’ach, promocjach czy nowych produktach.

Jak ważne jest poczucie wartości w biznesie?

Poczucie własnej wartości nie jest egoizmem ani zarozumiałością. Poczucie własnej wartości to świadomość, że jesteś dobra i wierzysz w swoje możliwości.

Zdrowa samoocena może również determinować poziom poczucia własnej skuteczności lub poczucie, że jesteś w stanie osiągnąć dowolne cele, na które masz ochotę. 

Z perspektywy organizacji: pracownicy, którzy czują się dobrze ze sobą, są zazwyczaj w stanie lepiej się skoncentrować, potrzebują mniej czasu wolnego i ogólnie dobrze dogadują się ze współpracownikami.

Wybitne liderki robią wszystko, aby zwiększyć poczucie własnej wartości swoich pracowników. Jeśli ludzie wierzą w siebie, to niesamowite, co mogą osiągnąć.

Kamila Kozioł

Nowości w moim sklepie!

Dołącz do uczestniczek kursów, czytelniczek książek lub indywidualnych Klientek! Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam.

Video: Poczucie wartości w biznesie

Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem autorką trzech książek psychologiczno-rozwojowych. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych. Dowiedz się o mnie więcej