667871236

Wiem, że większość z nas uważa, że nie jest tak radosną osobą, jaką mogłaby być. Blokują nas przekonania, które odbierają nam radość z codzienności. Im szybciej dowiesz się, jakie myśli blokują Cię przed radością tym łatwiej będzie odnaleźć radość. Myślenie, że musisz odnieść sukces, żeby być kochaną jest jednym z tych przekonań, które odbierają radość. Poznaj je wszystkie.

Poznaj 3 przekonania paraliżujące radość z życia – #72 vlog

Włącz subskrypcję jednego z moich kanałów np. You TubeFan Page na Facebooku lub Instagram, aby być na bieżąco i być informowaną o nowych video, live’ach, promocjach czy nowych produktach.


Przewlekły smutek jest często wynikiem destrukcyjnych przekonań – półświadomych reguł, zwykle ustanowionych w dzieciństwie, które silnie wpływają na nasze myśli, wybory i zachowania. Ucząc się rozpoznawać i „aktualizować” te stare podstawowe przekonania, otwieramy drzwi do radosnego, bardziej satysfakcjonującego życia.

Nowości w moim sklepie!

Dołącz do uczestniczek kursów, czytelniczek książek lub indywidualnych Klientek! Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam.

Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem autorką trzech książek psychologiczno-rozwojowych. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych. Dowiedz się o mnie więcej