667871236
Rozmowa Rozwojowa z Kamilą Kozioł #3 - Pewność siebie vs. poczucie własnej wartości różnice
Rozmowa Rozwojowa z Kamilą Kozioł #3 – Pewność siebie vs. poczucie własnej wartości różnice

Większość osób opiera się na pewności siebie. Wolą dać sobie chwilę szczęścia i smak sukcesu, zamiast pracować nad poczuciem wartości.

Zamiast stawić czoła swoim niedoskonałościom, porażkom, wybierają pewność siebie. Zamiast popracować na tym, jak się widzą, kryją się za osiągnięciami i umiejętnościami.

Dowiedz się więcej! Poznaj definicje i różnice związane z pewnością siebie i poczuciem własnej wartości.

Rozmowa Rozwojowa z Kamilą Kozioł to cykl spotkań na żywo na FanPage Kamili, na którym dzieli się wiedzą i doświadczeniem w budowaniu i wzmacnianiu swojej wewnętrznej siły, poprawy komunikacji, zwiększania zadowolenia z życia i szukania balansu pomiędzy rozwojem a radością z „tu i teraz”.

Podczas tej Rozmowy Rozwojowej odpowiedziałam na poniższe pytania:

  • co to jest poczucie własnej wartości?
  • co to jest pewność siebie?
  • Jaki jest związek między poczuciem własnej wartości a pewnością siebie?
  • Jaka jest różnica między poczuciem własnej wartości a pewnością siebie?
  • Jakie jest niebezpieczeństwo posiadania wysokiej pewności siebie i niskiej samooceny, albo odwrotnie?
Rozmowa Rozwojowa z Kamilą Kozioł #3 – Pewność siebie vs. poczucie własnej wartości – różnice

Pamiętaj, że sukces w wielu obszarach jest krótkotrwały. 

Sukces i satysfakcję odczuwamy tylko wtedy, gdy coś osiągamy lub pokonujemy nowe wyzwanie. A zadowolenie z życia i zadowolenie z bycia sobą wtedy, gdy mamy wysokie poczucie własnej wartości.

Jeśli jeszcze do tej pory nie polubiłaś mojego fanpage, na którym cyklicznie pojawiają się live’y, nie subskrybujesz mojego kanału YouTube lub kanału z podcastami, zrób to teraz!

Dziękuję.

Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem autorką trzech książek psychologiczno-rozwojowych. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych. Dowiedz się o mnie więcej