667871236

Pierwsze edycja szkolenia za nami. Przez siedem dni, w zamkniętej grupie na Facebooku, prowadziłam godzinne spotkania na temat emocji.

Emocje to temat, który z pozoru wydaje się mało biznesowy i mało mierzalny. Jeśli jednak powiem Ci, że umiejętne kierowanie stresem, kontrolowanie reakcji na złość i zapanowanie nad wstydem podnosi skuteczność w obszarze zawodowym (i prywatnym), zmienisz zdanie na temat emocji.

Twoje emocje i uczucia nigdy nie były, nie są i nie będą problemem. To twój wewnętrzny ambasador, który pragnie cię wspierać.

Kamila Kozioł

Zobacz, co mówią o pierwszej edycji szkolenia Uczestniczki tego szkolenia:

Już od 11 do 17 stycznia 2021 r. spotkaj się ze mną online!

Codziennie w tych dniach od 20:30 do 21:30! Z wykładem, ćwiczeniami i głową pełną inspiracji i motywacji do zmian.

Szkolenie odbędzie się w specjalnie zarezerwowanym pokoju na zewnętrznej platformie typu Zoom. Zostanie ono w całości nagrane przeze mnie, aby udostępnić Ci je do dalszej, pogłębionej pracy w trakcie trwania szkolenia.

Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem autorką trzech książek psychologiczno-rozwojowych. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych. Dowiedz się o mnie więcej