Pierwsze edycja szkolenia za nami. Przez siedem dni, w zamkniętej grupie na Facebooku, prowadziłam godzinne spotkania na temat emocji.

Emocje to temat, który z pozoru wydaje się mało biznesowy i mało mierzalny. Jeśli jednak powiem Ci, że umiejętne kierowanie stresem, kontrolowanie reakcji na złość i zapanowanie nad wstydem podnosi skuteczność w obszarze zawodowym (i prywatnym), zmienisz zdanie na temat emocji.

Twoje emocje i uczucia nigdy nie były, nie są i nie będą problemem. To twój wewnętrzny ambasador, który pragnie cię wspierać.

Kamila Kozioł

Zobacz, co mówią o pierwszej edycji szkolenia Uczestniczki tego szkolenia:

Już od 11 do 17 stycznia 2021 r. spotkaj się ze mną online!

Codziennie w tych dniach od 20:30 do 21:30! Z wykładem, ćwiczeniami i głową pełną inspiracji i motywacji do zmian.

Szkolenie odbędzie się w specjalnie zarezerwowanym pokoju na zewnętrznej platformie typu Zoom. Zostanie ono w całości nagrane przeze mnie, aby udostępnić Ci je do dalszej, pogłębionej pracy w trakcie trwania szkolenia.

Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości.
Jako
psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie.
Jestem
autorką trzech książek: Dziennik coachingowy. 365 pytań od Twojego coacha (Kamila Kozioł Kamila Rowińska), W poczuciu własnej wartości (Kamila Kozioł Anna Kosińska) i Pamiętnika Emocji.
Przeprowadziłam ponad
2700 godzin coachingowych, 1300 doradczych, kilkadziesiąt szkoleń.
Jako ekspert zostałam
zaproszona do telewizji TVN24BIS oraz TVP2, oraz do udzielenia wywiadów, m.in Numer1, Women’s Health, Joy, Business Woman & Life i inne.
Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych.