667871236

Jak odpoczywać, nawet w ciągu dnia, bez poczucia winy? Czy wiesz w jakich godzinach masz spadki energii i wzrosty? Czym potrafisz zdefiniować swoje slowflow? Zapraszam Cię na kolejny odcinek z cyklu Porady Rozwojowe.

Jeśli nie dajesz sobie czasu na nicnierobienie, ryzykujesz wypaleniem. Przyjęcie sztuki nic nierobienia jest ważne, jeśli chcesz w swoim życiu więcej kreatywności, relaksu i uważności.

W tym video dzielę się tym, jak zmieniłem swój sposób myślenia, aby znaleźć równowagę między byciem produktywną a nic nierobieniem. Dodatkowo otrzymasz kilka praktycznych wskazówek, które pomogą Ci uczynić nic nierobienie częścią swojej rutyny (bez nudy i poczucia winy).


Włącz subskrypcję jednego z moich kanałów np. You Tube, Fan Page na Facebooku lub Instagram, aby być na bieżąco i być informowaną o nowych video, live’ach, promocjach czy nowych produktach.CHCESZ SIĘ ZE MNĄ ROZWIJAĆ?

poznaj ofertę indywidualnych spotkań ze mną i umów się na bezpłatną konsultację!

Zobacz, jak pracuję i jakich wyników możesz oczekiwać po spotkaniach ze mną

>>> SPOTKANIA PSYCHOLOGICZNO – ROZWOJOWE <<<


Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem autorką trzech książek psychologiczno-rozwojowych. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych. Dowiedz się o mnie więcej