667871236
MOJE 33. URODZINY - RABAT I VIDEO kamila kozioł coaching
MOJE 33. URODZINY – RABAT I VIDEO kamila kozioł coaching

Kolejne urodziny! 33 razy okrążyłam już słońce.

Krótka historia Kamili Kozioł

33 lata temu był to poniedziałek, a w słoneczny majowy poranek moja Mama do szpitala położniczego zabrała parasolkę.

Być może właśnie to spowodowało, że patrzę na świat z przymrużeniem oka, radością, zadowoleniem i chwytam każdą przygodę i wyzwanie!

32 lata temu poznałam, co znaczy upadać i wstawać i się nie poddawać!

31 lat temu poznałam szumiący lat bukowy, który był tuż przed moim domem, a zwierzęta lasu były moimi zwierzętami domowymi. Wtedy nie wiedziałam, że 15 lat później każda chęć odpoczynku i relaksu będzie ciągnąć mnie do lasu, łąki, natury .

23 lata temu poznałam ból złamanej kości i konsekwencje podejmowanych decyzji (tak przy okazji, skakanie z zamkniętymi oczami z piętrowego łóżka, nie jest dobrym pomysłem. No chyba, że potrafisz latać)

16 lat temu koledzy i koleżanki ze szkoły zaczęli do mnie przychodzić na przerwach szkolnych i zwierzać się ze swoich problemów. Zrozumiałam wtedy, jaka będzie moja droga i co będę w życiu robiła.

Rok później poznałam smak zwycięstwa na szkolnych zawodach snowboardowych, w których brali udział i chłopcy i dziewczyny, do których przygotowywałam się 2 godziny, mając deskę snowboardową od 2 godzin (dzięki Szymon na instruktaż, w którym momencie wchodzić w zakręt). Od tamtej pory nikt mi nie wmówi, że skupienie i determinacja to za mało!

15 lat temu poznałam miłość mojego życia – a od 8 lat jest moim mężem i ojcem dwójki cudownych dzieci.

6 lat temu poznałam co znaczy móc oddać wszystko za dzieci i dla dzieci. Jak wspaniałą rolą jest być wsparciem w rozwoju tych ufających, otwartych i odważnych istot i patrzeć jak tworzą swoją historię życia.

5 lat temu razem z Kamilą Rowińską napisałam dziennik coachingowy, a później kolejną książkę “W poczuciu własnej wartości”, a praca nad nimi  nauczyła mnie ciężkiej pracy, konsekwencji, systematyczności i pokory.

Ostatnie lata to możliwość wspierania innych w rozwijaniu się, rozwiązywaniu problemów, wzmacnianiu swojej wartości. To ponad 1500 godzin szkoleniowych, blisko 700 godzin doradczych, poznałam historie około tysiąca osób.

Jako, że moje życie to piękny prezent, z okazji moich 33 urodzin chciałabym się z Tobą podzielić prezentem. Urodziny, czyli 33% rabatu na wszystkie produkty z mojego sklepu – sesje, książki, magnesy… wszystko.

Jestem bardzo wdzięczna za każdy dzień tego życia, za kolejne urodziny, i wierzę, że przede mną kolejne wyzwania, szanse i możliwości. A co przyniesie nowy rok życia – zobaczymy.

Jestem gotowa!


Kamila Kozioł Coaching

Kamila Kozioł – psycholog, certyfikowany coach, dyplomowany trener Uniwersytetu Warszawskiego, inspiratorka zmiany życia i współautorka dwóch książek: „W poczuciu własnej wartości. Zbuduj swoją wewnętrzną siłę” oraz „Dziennik Coachingowy. 365 pytań od Twojego coacha”. 
Przeprowadziła setki spotkań doradczych, blisko tysiąc sesji coachingowych i warsztatów. 
Z osobami prywatnymi pracuje nad wzmacnianiem poczucia własnej wartości, a z przedsiębiorcami buduje ich firmy w oparciu o wartości, które w perspektywie dają spektakularne wyniki finansowe.