667871236

Przestań oddawać swoją moc. Nikt nie przyjdzie cię ratować. Ty sama zadbaj o swoją wewnętrzną siłę i moc.

Vlog-16 - Przestań czekać aż ktoś Cię uratuje Kamila Kozioł Coaching video
Vlog-16 – Przestań czekać aż ktoś Cię uratuje Kamila Kozioł Coaching

Nazywam się Kamila Kozioł jestem psychologiem, certyfikowanym coachem i autorką książek rozwojowych, m. in dziennika coachingowego napisanego wspólnie z Kamilą Rowińską. 

Włącz subskrypcję jednego z moich kanałów np. You Tube, Fan Page na Facebooku, Instagram lub w swojej aplikacji z podcastami, aby być na bieżąco i być informowanym o nowych video, live’ach, promocjach czy nowych produktach.

W tym odcinku pragnę zachęcić Cię do wzięcia odpowiedzialności za siebie. Bo nikt Cię nie uratuje!

Być może  siedzisz i czekasz, aż ktoś ci powie, co masz robić, bo nie możesz podjąć samodzielnie decyzji? Być może czujesz się przytłoczona, samotna, zła lub przygnębiona, bo życie nie idzie tak, jak byś chciała?

W pewnym momencie swojego  życia, wierzę, że większość ludzi doświadcza tych uczuć, a przynajmniej czegoś takiego, gdzie szukamy na zewnątrz świata rzeczy lub ludzi, którzy „rozwiążą” nasze problemy.

Kiedy czujesz, że nie jesteś w stanie poradzić sobie z tym, co dzieje się wokół Ciebie  w Twoim życiu, potrzebujesz odszukać odpowiedzi wewnątrz, aby znaleźć rozwiązanie, którego desperacko szukasz i przestać oddawać swoją moc innym osobom.

Prawdziwa rzeczywistość jest taka, że nikt nie przyjdzie cię uratować. Nikt nie uratuje.

Jesteś odpowiedzialna za siebie, za życie i radość. Jesteś wyjątkowa i nikt nie może żyć twoim życiem; dlatego konieczne jest, abyś przejęła pełną kontrolę nad tym, co możesz, na co masz wpływ, a resztę pozostawiła przychylności losu.

To od ciebie całkowicie zależy, czy będziesz świadoma naszych myśli, słów i czynów, które kształtują twoje życie, ponieważ wierz lub nie, to, co robisz, myślisz i mówisz w tej chwili, zadecyduje o tym, co wydarzy się w twojej przyszłości.

Dobra wiadomość jest taka, że jeśli nie podoba ci się to, co może nadejść w przyszłości, możesz to zmienić. Nie musisz ciągle powtarzać starych schematów, opowiadać o byciu zawsze samotną, zawsze skłóconą, zawsze bez sukcesów, czy cokolwiek innego. Masz możliwość innego działania, dokonania innego wyboru i stworzenia nowej przyszłości.

I tu jest twoja moc.

To jest wybór. Możesz wybrać, aby pozostać dokładnie tam, gdzie jesteś, lub możesz przejąć kontrolę nad swoją rzeczywistością.

Kiedy zdecydujesz się przejąć kontrolę, wykorzystujesz swoją moc w sposób, który jest zgodny z tym, kim naprawdę jesteś.

Naszym naturalną potrzebą i sensem istnienia jest dobre samopoczucie, zadowolenie z życia, spełenienie. Mamy się czuć dobrze! Kiedy świadomie wybierasz działania, które sprawią, że poczujesz się dobrze, które wypełnią cię radością, miłością i uznaniem, świadomie tworzysz swoją przyszłość. Działasz z miłością do samej siebie zamiast  ze strachem, co w końcu przyniesie Ci więcej doświadczeń, dzięki którym poczujesz się radosna i zadowolona z życia.

Ta wymarzona praca nie będzie Twoją pracą, jeśli nie wyślesz CV lub nie porozmawiasz z odpowiednimi ludźmi. Twoja bratnia dusza nie pojawi się pewnego dnia, jeśli nadal będziesz się ukrywać w swoim domu. Ruszysz do przodu, jeśli zdecydujesz się coś zrobić. Potrzebujesz podjąć działania.

Twoje życie zależy całkowicie od Ciebie. Wyciągnij rękę i poproś o pomoc, ale wiedz, że to twoim zadaniem jest uczynić siebie spełnioną i zadowoloną, i nikt nie może zrobić tego za ciebie.

Rób rzeczy, które powodują u Ciebie emocje tak bujne, tak satysfakcjonujące, tak spełniające, że nie możesz powstrzymać radości, którą czujesz. Kiedy to dobre uczucie przenika do twojego życia i życia innych, twoje życie zaczyna się zmieniać.

I wtedy łatwo jest „znaleźć” radość i zadowolenie i MOC, której szukałaś, ponieważ teraz tworzysz je sama dla siebie. Twoja energia się zmieniła. Czujesz się bardziej pewna, ponieważ masz kontrolę. Jesteś bardziej spokojna i możesz okazać współczucie dla siebie i innych.

Podejmij działanie! Nikt Cię nie uratuje!

Zachęcam Cię do działania, abyś czuła się dobrze każdego dnia, ponieważ Ty i tylko Ty odpowiadasz za swoje jedyne wspaniałe życie. Pamiętaj, że suma Twoich decyzji kreuje Twój los.

Jeśli chcesz wzmocnić swoją moc, odnaleźć w sobie wewnętrzną siłę, zacząć kontrolować swoje życie i podejmować samodzielnie decyzje, kup bilet na moje szkolenie, które prowadzę w Gliwicach 16 listopada. Sprzedaż biletów właśnie wystartowała. Nie czekaj, weź życie w soje ręce!

Szkolenie Kamili Kozioł

SZKOLENIE Gliwice. Moc kobiety Wartościowej. Kamila Kozioł Coaching .png
SZKOLENIE Gliwice. Moc kobiety Wartościowej. Kamila Kozioł Coaching .png

Do zobaczenia na sali szkoleniowej!

Jeśli chcesz posłuchać, możesz zrobić to tutaj:

Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem autorką trzech książek psychologiczno-rozwojowych. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych. Dowiedz się o mnie więcej