WellMind MasterClass. Program 5-etapowy

PRZEJRZYSTOŚĆ | ODWAGA | PEWNOŚĆ SIEBIE

Chcesz poczuć mniej stresu i więcej pewności oraz wartości? Jest to idealne rozwiązanie dla każdej zabieganej Kobiety, która chce zwiększyć swoją samoakceptację i znaleźć balans między pracą, życiem z rodziną, a czasem dla siebie.  Uczestniczki dowiedzą się, jak przekraczać własne ograniczenia, aby osiągnąć swoje cele i przejąć kontrolę nad swoim życiem.  Start: 15.02.2021 g. 12:00

_________________

10 SPOTKAŃ, KTÓRE POPRAWIĄ TWOJE SAMOPOCZUCIE

Zanim zdecydujesz, koniecznie zobacz to video!

Interaktywne warsztaty WellMind zostały zaprojektowane tak, aby natychmiast po spotkaniu móc testować i wdrażać poznane techniki.

OBECNE ŻYCIE DOSTARCZA NAM TAKICH PRZEŻYĆ, JAK:

przemęczenie przez

Brak regularnego

i spokojnego snu

Ogromny stres

związany z

zarobkami

obciążenie

obowiązkami

domowymi

frustracja,

bo zbyt dużo celów

i za mało czasu

niepokój

przez brak

jasnych celów

zagubienie

spowodowane

brakiem jasnej wizji

brak spełnienia bo

wciąż robisz nie to,

co ważne dla ciebie

smutek

utrzymujący się

tygodniami

CZAS POWIEDZIEĆ TEMU DOŚĆ!

Pod koniec tych spotkań lepiej zrozumiesz siebie i docenisz, kim jesteś oraz jak pracujesz. Mogę Ci zagwarantować, że nauczysz się rzeczy, o których będziesz opowiadać swojej przyjaciółce. Nauczysz się rzeczy, które zmienią sposób, w jaki myślisz o sobie i innych.

CZAS POWIEDZIEĆ TEMU DOŚĆ!

Pod koniec tych spotkań lepiej zrozumiesz siebie i docenisz, kim jesteś oraz jak pracujesz. Mogę Ci zagwarantować, że nauczysz się rzeczy, o których będziesz opowiadać swojej przyjaciółce. Nauczysz się rzeczy, które zmienią sposób, w jaki myślisz o sobie i innych.

MASTERCLASS ZACZYNA SIĘ ZA:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

A GDYBYM POWIEDZIAŁA CI, ŻE: 

 •  Zabiorę Cię w podróż do odkrywania siebie i panowania nad sobą. Umożliwię Ci zrozumienie i wykorzystanie swoich mocnych stron, aby stać się doskonałym pracownikiem, liderem lub wspaniałą mamą i partnerką. Staniesz się wzorem do naśladowania, która wzmacnia innych.

 • Rozwiniesz i umocnisz swoje umiejętności życiowe, pewność siebie, samoświadomość, kontrolowanie reakcji na emocje i wiele innych. 

 • Sesje interaktywne dadzą Ci praktyczne narzędzia i zwiększą Twoją pewność siebie oraz samoakceptację i miłość do siebie.

DOŁĄCZ DO MNIE. POMOGĘ CI!

 • Pokonaj swoje ograniczające przekonania, zwątpienie w siebie i lęki

 • Usuń autosabotaż i blokady emocjonalne

 • Pielęgnuj pozytywne nastawienie i zdrowe nawyki

 • Stań się bardziej pewna siebie i odważna

 • Praktykuj dbanie o siebie, współczucie dla siebie i dobre samopoczucie

 • Znajdź swój cel, pasję, wartości i mocne strony

 • Żyj sepłnionym i satysfakcjonującym życiem w zgodzie ze sobą

 • Buduj zdrowe i głębiokie relacje z innymi i samą sobą

 • Zwiększ swoją samoocenę i stań się inspiracją i wzorem dla innych

  OTO, JAK BĘDZIEMY PRACOWAĆ:

  • Na kilka godzin przed pierwszym spotkaniem otrzymasz ode mnie workbook w którym znajdziesz ćwiczenia, cytaty i ważne treści poruszane na WellMind MasterClass.

  • W każdy poniedziałek, środę i piątek (a w pierwszym tygodniu we wtorek i czwartek) spotykamy się na platformie typu ZOOM i zgłębiamy jeden z pięciu głównych tematów MasterClass. Rozmowa pozwoli omówić dokładnie temat, wykonać ćwiczenia i przygotować się do samodzielnej pracy między spotkaniami. 

  • I nie martw się – Twoja osoba nie zginie w tłumie. Wielkość grupy jest ograniczona, aby zapewnić Ci uwagę, na jaką zasługujesz Ty i Twoja wewnętrzna praca.

  • Wspólne 4 tygodnie zaczynamy 3 listopada. Każdy z pięciu modułów opracowujemy na dwóch spotkaniach, dzięki temu przepracujesz go dogłębnie a druga rozmowa, pozwoli ci zadać przygotowane wcześniej pytania.

  • W ciągu tygodnia możesz zadawać pytania na naszej prywatnej grupie na Facebooku i otrzymywać feedback na temat wszelkich problemów lub wyzwań, przed którymi stoisz. Dzięki czemu możesz dzielić się swoimi przełomami lub wyzwaniami w bezpiecznej przestrzeni i uzyskać wsparcie na każdym etapie procesu.

  NAD CZYM BĘDZIEMY PRACOWAĆ?:

  • Spotkanie 1 i 2: SAMOŚWIADOMOŚĆ

   Pierwsze spotkania zaczniemy od samoświadomości. Skupimy się na: myślach, emocjach, nawykach i wynikach. Odpowiemy sobie na pytania, takie jak: jak powstrzymać zwątpienie? Jak przestać odkładać? Jak wyznaczać cele, aby zacząć je rzeczywiście realizować? Te dwa spotkania to moduły, które mają na celu nauczyć Ciebie świadomie podchodzić do życia.

  • Spotkanie 3 i 4: SAMOPOZNANIE

   Kolejne dwa spotkania mają na celu przyjrzeniu się sobie z bliska, w bezpiecznej przestrzeni pełnej akceptacji i uznania. Skupimy się na temacie wartości, pasji, mocnych stronach i szansach. Oczekuj czegoś zdecydowanie więcej niż wypisanie swoich wartości. Przejdziesz ze mną moja autorską ścieżkę wyznaczania wartości i definiowania ich. To intensywne dni, ale warte tej energii.

  • Spotkanie 5 i 6: SAMOAKCEPTACJA

   Po pierwszych spotkaniach jesteś gotowa na spotkaniu się ze sobą w przychylnym sobie lustrze. Zaczniemy od nauki współczucia i wpierania siebie, przedstawię ci psychologicznie udowodnioną strategię na zaprzestanie zjadania lub zapijania emocji (czekolada, gdy jesteś smutna, albo wino? – nauczysz się inaczej reagować!) oraz powiem ci, jak kierować swoim perfekcjonizmem (nie, nie będziesz do zupełnie usuwać).

  • Spotkanie 5 i 6: POCZUCIE WARTOŚCI

   Te dwa spotkania będą poświęcone zagadnieniu budowania i wzmacniania swojej wewnętrznej siły. Powiem Ci jak budować swoją wewnętrzną siłę, jak radzić sobie z reakcjami na emocje a także, jak pewność siebie łączy się z poczuciem wartości i jak rosnąć w siłę. Jak każde inne spotkania będą oparte na wiedzy psychologicznej, wynikach badań i skutecznych, potwierdzonych przeze mnie i moje Klientki technikach. 

  • Spotkanie 7 i 8: MIŁOŚĆ WŁASNA

   Najbardziej zaawansowana i bliska relacja, jaką budujesz w swoim życiu to relacja ze sobą. Jest z natury najtrudniejsza. Dlatego podczas ostatnich dwóch dni zajmiemy się budowaniem miłości własnej. W trakcie tych spotkań ustalisz granice, pokochasz ciszę, zrozumiesz samotność i osamotnienie a także odnajdziesz wewnętrzny spokój w niepokojącym i chaotycznym świecie. 

  Pod koniec naszego wspólnego czasu… Będziesz wiedzieć dokładnie, co masz robić, jak to zrobić i będziesz w najlepszym dla do siebie nastawieniu.

   MOJA HISTORIA

   Wiedz, że w pełni Cię rozumiem…

   Wiele lat wątpiłam w siebie i sabotowałam każdy swój ruch. Sabotowałam każdą swoją decyzję.

   Czułam się tak sfrustrowana sobą, nie wiedziałam, jak powiedzieć STOP, wywierałam na sobie presję działania, które później okazywało się nieprzemyślane.

   Byłam niepewna siebie i nie czułam, że jestem coś warta.  Ale gdzieś w głębi wiedziałam, że jestem w stanie o wiele więcej! Dopiero wtedy ruszyłam z miejsca.

   Zabrałam się do pracy nad sobą, aby zmienić swój sposób myślenia, uwolnić blokady emocjonalne, przezwyciężyć lęki, odnaleźć swoje wartości i pasję, zbudować siłę i odporność.

   I nie chcę, żebyś więcej cierpiała i czuła się przybita. 

   Chcę, żebyś to wiedziała, że…

   „Jesteś wystarczająca dobry, kochana i ważna!”

   POTRZEBUJESZ POPRACOWAĆ NAD SWOIMI  FUNDAMENTAMI, ALE NIE JESTEŚ SAMA.

   Wszyscy mamy coś do zaoferowania. Potrzebujesz to odkryć i inspirować tym innych.

   CO JEST ZAWARTE W SZKOLENIU WELLMIND MASTERCLASS?

   OTO, CO BĘDZIE NA SZKOLENIU

   • SPOTKANIE 1 i 2: Samoświadomość

   • SPOTKANIE 3 i 4: Samopoznanie

   • SPOTKANIE 5 i 6: Samoakceptacja

   • SPOTKANIE 7 i 8: Poczucie wartości

   • SPOTKANIE 9 i 10: Miłość własna

   DODATKOWO:

   Sprawdzone metody – rozwijaj się dzięki codziennym ćwiczeniom opartym na psychologii pozytywnej, uważności i innych skutecznych metodologiach.

   Skoroszyt – arkusze z prostym układem i pustym miejscem oraz inspirujące cytaty dodające odwagi.

   Wyznacz kurs – postępuj zgodnie ze skoroszytem od początku do końca lub wybierz swoje ulubione ćwiczenie budowania poczucia własnej wartości i miłości do samej siebie, aby ćwiczyć codziennie.

     Spotkania zaczynają się od 3.11.2020 r.

    MASTERCLASS ZACZYNA SIĘ ZA:

    Dzień(s)

    :

    Godzina(y)

    :

    Minut(y)

    :

    Sekund(y)

    WYBIERZ PAKIET DLA SIEBIE

    Chcę, żeby to było dla Ciebie bardzo jasne. 

    Pamiętaj, że moi prywatni klienci płacą 5 190 zł  za 24-tygodniowy intensywny program psychologiczno-coachingowy. Osoby, które rozwiązały ze mną swoje problemy i zrealizowały marzenia mówią, że spotkania ze mną są warte każdej złotówki.

    Wiem, że nie każdą osobę stać na taką inwestycję. Ja jednak mimo wszystko chcę podzielić się swoją wiedzą i pomóc kobietom w budowaniu wiary w siebie i poczucia własnej wartości. Mogę to zrobić zapraszając grupę kobiet w tym samym czasie na spotkania MasterClass.

    Zdecydowałam się na spotkania w ramach MasterClass od 1500 zł. Uważam to za świetny start w odkrywaniu siebie pod okiem psychologa i certyfikowanego coacha z trzema książkami psychologiczni-rozwojowymi na koncie!

    Zrób 1 krok i dołącz do mnie!

    Start 15.02.2021