667871236

Chciałabym, żebyśmy dziś zastanowiły się wspólnie jakie kompetencje i umiejętności udało Ci się wynieść ze szkoły i czy wystarczą one do dobrego funkcjonowania w dzisiejszym, trudnym świecie.

Jaką przewagę daje wiedza psychologiczna? Psychologia dla Kobiet – Coaching

Włącz subskrypcję jednego z moich kanałów np. You Tube, Fan Page na Facebooku lub Instagram, aby być na bieżąco i być informowaną o nowych video, live’ach, promocjach czy nowych produktach.

Jak psychologia pomaga być konkurencyjną na rynku pracy?

Z pewnością głównym obszarem, który rozwinęłaś podczas szkolnych zajęć jest ten intelektualny. Wkuwałaś na pamięć daty, wzory, reguły, definicje… Nauczyłaś się też podstaw logiki i statystyki, wyciągania wniosków, rozwiązywania, nierzadko bardzo skomplikowanych, problemów różnego rodzaju. 

Poszerzyłaś też zasób swojej wiedzy o świecie, kulturze i historii. Poznałaś władców, dowódców, rewolucjonistów i buntowników. Przeczytałaś mnóstwo książek i wierszy (oczywiście z jedyną prawidłową interpretacją;)). 

Być może udało Ci się trafić na szkołę, która promuje zdrowy styl życia, więc miałaś szansę nauczyć się jak dbać o siebie w aspekcie fizycznym. Przyswoiłaś podstawy zdrowej diety, nauczyłaś się jak ważna jest aktywność fizyczna i jak ją zdrowo uprawiać. 

W mniej lub bardziej zakamuflowany sposób rozwinęłaś swoje kompetencje społeczne. Uczyłaś się budować relacje, rozwiązywać konflikty, funkcjonować w większych grupach społecznych.   

Nowości w moim sklepie!

Dołącz do uczestniczek kursów, czytelniczek książek lub indywidualnych Klientek! Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam.

Przewaga psychologii

Całkiem niezły kapitał, jak na początek? Ale czy w tym wszystkim nie został pominięty najważniejszy aspekt – TY SAMA? Bo czy ktoś kiedyś w szkole próbował Ci pokazać czym jest myśl, a czym emocja? Czy miałaś lekcje z asertywnej komunikacji i wyznaczania granic? Czy ktoś pokazał Ci różnicę między empatią a współczuciem? Jednym zdaniem – Czy ktoś uczył Cię podstaw PSYCHOLOGII? 

Oczywiście, że nie! Możesz mieć przez to wrażenie, że wiedza psychologiczna jest przydatna tylko specjalistom. Nic bardziej mylnego. To właśnie rozbudowane kompetencje w tym obszarze są kluczowe dla ustalania i osiągania WŁASNYCH celów oraz budowania szczęśliwego życia W ZGODZIE ZE SOBĄ. Jeżeli chcesz się przekonać w jaki sposób podstawowa wiedza z zakresu psychologii może dać Ci przewagę w życiu i pracy obejrzyj moje najnowsze video:

Jaką przewagę daje wiedza psychologiczna? Psychologia dla Kobiet – Coaching

CHCESZ SIĘ ZE MNĄ ROZWIJAĆ?

poznaj ofertę indywidualnych spotkań ze mną i umów się na bezpłatną konsultację!

Zobacz, jak pracuję i jakich wyników możesz oczekiwać po spotkaniach ze mną

>>> SPOTKANIA PSYCHOLOGICZNO – ROZWOJOWE <<<


Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem autorką trzech książek psychologiczno-rozwojowych. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych. Dowiedz się o mnie więcej