667871236

Rozwój osobisty to fraza, która wpisywana w wyszukiwarce daje ponad 3 670 000 wyników. Moda na szkolenia, warsztaty, eventy motywacyjne i coaching rośnie z roku na rok.

W naturze nic nie stoi. Albo się coś rozwija albo ginie

Rozwój osobisty jest formą rozwoju. ALE jeśli jest niezaplanowany, chaotyczny to prowadzi do nikąd i zostawia posmak goryczy i niespełnionych obietnic. Jeśli zdecydujesz się na rozwój świadomy i celowy, wtedy uzyskasz pożądane rezultaty i osiągniesz cele.

Co jest Ci potrzebne? Co wybrać?

Kiedy świadomie i z konkretnymi celami podejdziesz do życia, rozwój i wybór mentora lub coacha czy szkolenia nie będzie trudny. Kieruj się zawsze odpowiedzią na pytanie: Co jest mi aktualnie potrzebne i co muszę wiedzieć, aby osiągnąć pożądane rezultaty? Na podstawie odpowiedzi zdecyduj, czego potrzebujesz.

JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ – o zgrozo!

W mediach i w interakcji międzyludzkiej istnieje zakłamany obraz rozwoju osobistego sprowadzanego do prześmiewczego i bardzo słabego hasła: JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ. Mylona jest definicja zawodu coacha i charakteru jego pomocy, różnic pomiędzy warsztatem, eventem motywacyjnym a sesjami coachingowymi.

Miałam szansę powiedzieć, co myślę w telewizji

Producentka programu zaprosiła mnie do swojego programu, w którym wraz z innymi gośćmi rozmawialiśmy o różnych formach wsparcia, w tym również o coachingu. Audio tego programu możesz posłuchać tutaj (niestety nie mogę pokazać video, jest chronione prawem autorskim):