667871236

Mam nadzieję, że lubisz konkursy, tak samo jak ja! Maj pachnie bzem, a także moim tortem urodzinowym z pyszną kawą! TAK! To ten miesiąc, który dla każdej mamy ma szczególne znaczenie, dla mnie podwójne, bo w tym samym dniu obchodzę moje urodziny! Co roku celebruję z Wami ten czas w specjalny sposób. W tym roku będzie petarda! Urodzinowy Konkurs!

Te z Was, które mnie znają, wiedzą, że lubię się zamyślić, pomarzyć, pokombinować … Pomyślałam sobie, aby w ramach konkursu puścić wodze fantazji. Mam do Ciebie pytanie : Gdybym miała dzisiaj urodziny, życzyłabym sobie….

Zasady konkursu:

Konkurs trwa od 17 maja do 26 maja do godziny 13:00. W ramach konkursu należy odpowiedzieć na pytanie, a swoją odpowiedź udostępnić publicznie na swoim Facebooku lub Instagramie. Udział w konkursie jest dobrowolny, przy czym udział mogą wziąć tylko osoby pełnoletnie.

Nagroda w konkursie:

W konkursie wygrywają 3 osoby z najciekawszymi odpowiedziami na pytanie konkursowe. Nagrodą w konkursie jest bilet na szkolenie on-line Moc Kobiety Wartościowej, które odbędzie się 3 lipca 2021 r. Dodatkowo, osoba z najciekawszą odpowiedzią spośród trzech finalistek/ów wygra godzinną sesję mentoringowo-coachingową on-line z Kamilą Kozioł. Zapraszamy do zabawy!

Jak wziąć udział w konkursie. Krok po korku:

  1. Odpowiedz na pytanie: „Gdybym miała dzisiaj urodziny, życzyłabym sobie….” i dodaj „Biorę udział w urodzinowym konkursie Kamili Kozioł”
  2. Swoją odpowiedź napisz na swoim FB lub Instagramie – pamiętaj, aby post był publiczny. W innym przypadku nie będę mogła go zobaczyć.
  3. Dodaj hasztag: #kobietawartościowa
  4. Oznacz mój profil: @kamilakoziolcoaching

Czekaj na finał konkursu i wyniki!

Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem autorką trzech książek psychologiczno-rozwojowych. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych. Dowiedz się o mnie więcej