667871236

Jak przestać się martwić, jeśli w Twojej głowie wciąż tyle niepokoju i zmartwień? Czy można się martwić w sposób, który będzie zdrowszy? Odpowiedź brzmi: TAK! Martwić się można np. … na papierze 🙂 Aha, to nie pomyłka. Sprawdź, jak to zrobić.

Jak przestać się martwić? – Kamila Kozioł – Psychologia na co dzień

Włącz subskrypcję jednego z moich kanałów np. You Tube, Fan Page na Facebooku lub Instagram, aby być na bieżąco i być informowaną o nowych video, live’ach, promocjach czy nowych produktach.


Jak przestać się stale martwić?

Jako psycholog często jestem pytana o to, jak się martwić i jak przestać się tak bardzo martwić. I praktycznie za każdym razem moja odpowiedź jest taka sama:

Przestań nie martw się w swojej głowie.

W tym 95 odcinku vloga, zapraszam Cię do wzięcia udziału w eksperymencie, obliczeń matematycznych, złapania refleksji i tego, jak przestać martwić się w swojej głowie.Oto 4 psychologiczne powody, dla których warto pisać swoje smutki na papierze.

Martwienie się na papierze tworzy przestrzeń między lękami a tobą.

Martwienie się na papierze spowalnia umysł.

Martwienie się na papierze powoduje zerwanie nawyku nadmiernego myślenia.

Martwienie się na papierze czyni z ciebie autorkę, a nie ofiarę.


Jak przestać się stale martwić?

Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem autorką trzech książek psychologiczno-rozwojowych. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych. Dowiedz się o mnie więcej