667871236

Jeśli jesteś jedną z osób w zespole twoja niska samoocena prowadzi do niskiej pewności siebie, niskiej produktywności i braku satysfakcji z pracy. Na szczęcie oba można naprawić.

Jak wzmacniać poczucie wartości w biznesie – psychologia w biznesie dla kobiet

Włącz subskrypcję jednego z moich kanałów np. You Tube, Fan Page na Facebooku lub Instagram, aby być na bieżąco i być informowaną o nowych video, live’ach, promocjach czy nowych produktach.

Dlaczego ważne jest poczucie wartości w biznesie?

Pracując z kobietami w obszarze biznesowym zbyt często spotykam się z rekompensacją poczucia niskiej wartości poprzez poprzez arogancję i ego.

Takim liderkom i menedżerkom trudno jest szanować klientów lub członków zespołu, a ich przedsięwzięcia zwykle kończą się niepowodzeniem.

Jeśli jesteś jedną z osób w zespole twoja niska samoocena prowadzi do niskiej pewności siebie, niskiej produktywności i braku satysfakcji z pracy.

Na szczęcie oba można naprawić.

Nowości w moim sklepie!

Dołącz do uczestniczek kursów, czytelniczek książek lub indywidualnych Klientek! Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam.

Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem autorką trzech książek psychologiczno-rozwojowych. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych. Dowiedz się o mnie więcej